Від кожного з нас залежить більше, ніж ми думаємо…

Оперативна інформація

Заборгованість усіх категорій споживачів перед ТОВ “Рівнетеплоенерго” за спожиті послуги становить 126,8 мільйона гривень, у тому числі населення – 69,5 мільйона гривень (оперативні дані станом на 04.03.2016). Зменшенню загальної суми заборгованості населення за спожиті послуги, у свою чергу, також сприяло збільшення сум призначених субсидій, переданих на адресу ТОВ “Рівнетеплоенерго” управлінням праці та соціального захисту населення.

Маєте борг? - Оплачуйте частинами...
Разом з тим, товариство має чіткі зобов’язання з оплати у встановлені терміни спожитого природного газу, електроенергії, паливно-мастильних матеріалів, виплати заробітної плати, сплати податків, зборів тощо. А також зобов’язання перед сумлінними платниками щодо надання їм послуг теплопостачання та гарячого водопостачання.

Переглянути таблицю ''Перелік адрес будинків-боржників''
ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!
Перед тим як розпочати обговорення — ознайомтесь, будь-ласка з правилами розміщення коментарів
 • Alex

  По Київській 11,5 підїзд отоплення фактично нема(батареї в одній кімнаті обігрівають квартиру), по Крушельницька 73 1 підїзд гарячі батареї.Та ж котельня,будинок (СКруш73)розташований далі від котельні.ЗРОБІТЬ по Киівській 11 отоплення,не силайтесь на жкп вони не можуть зробити звертались до них останні 5 років. Київська11 однотрубна система-нехватає тиску може в цьму проблема,або забилась(щороку розкопка по К-кій 11)або втручання в систему як Коропецький каже в статті. Як перейти з жкп(обслуг.внутр.буд.мереж) до вас ОСББ нема.Звертались до Хомка перед виборами 3 неділі були теплі рад.-спустили воду. Чи ви знаєте причину,дайте відповідь. Анатолій. PS заагітую сплатити борги,бо так і кажуть за що платити…

  • Alex

   Будь-ласка не підвищуйте температуру подачі з котельн(яка збільшить суму в квитанції),а зробіть по Київській11
   отоплення-в системі причина.Ви и підвищили темп.подачі-в сусіньому будинку батареї 53С,в 5 піїзді по Киівській11 зал 40,спальня 31 кухня 29.Такі “гарячі” ще не були-тому й не платять. Підкажіть тел.гарячої лінії,можливо насос поставити на систему?

 • Alex

  Розклейте таке оголошення- http://i.piccy.info/i9/bd23b63c0d52bd71cec667a18a415a10/1449312505/336526/705414/oplaty_002.jpg покращить оплату.(Повідомте Коропецького про ситуацію на Київській11)

  • В КОМЕНТАРЯХ ЗАБОРОНЕНО ПУБЛІКУВАТИ ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ РЕСУРСИ…
   Перед тим як розпочати обговорення — ознайомтесь, будь-ласка з правилами розміщення коментарів.

 • Alex

  Підтримай ініціативу-в русских группах в вк,ок(тип.МоскваЯкутск…)(околпаченным НТВ.Вестями…)оставьте коммент(не дискутируйте):
  Вранье в рос.сми. Перешлите друзьям,в группах-
  http://www.stopfake.org