Постачання електроенергії

Загальна інформація для споживачів

Права та обов’язки споживача, постачальника та інших суб’єктів ринку електричної енергії України визначені законодавчими та підзаконними актами, що розміщені у розділі «Нормативні документи».

Подати звернення, скаргу або претензію стосовно якості постачання електричної енергії та повідомити про загрозу електробезпеки можна за телефонами: (0362) 64-26-69.

Для отримання необхідної інформації у телефонному режимі, Ви можете звернутися:(0362) 64-26-69.
Для отримання необхідної інформації письмово, просимо звертатись за адресою: 33027, м. Рівне, вул. Д.Галицького, 27. або на електронну пошту, надіславши запит на електронну адресу: rivneteplo@gmail.com;

Договір про постачання електричної енергії споживачу – це документ, підписаний між постачальником і споживачем, що передбачає постачання всього обсягу фактичного споживання електричної енергії споживачем у певний проміжок часу одним електропостачальником за вільними цінами.
У договорі про постачання електричної енергії споживачу прописано умови продажу електричної енергії та визначає ціну та/або порядок розрахунку ціни електричної енергії. Також зазначено способи оплати за електричну енергію.
Підприємство завжди готове до конструктивного діалогу щодо пропозицій, які будуть надходити на нашу адресу, розглянути їх та прийняти відповідні рішення, які не суперечать чинному закодавству України.

Також просимо при виявлені загрози електробезпеки та життю людей, як найшвидше повідомляти наше підприємство за вище вказаними контактами.

Нормативні документи:

Графік роботи пунктів прийому споживачів:

м.Рівне вул.Кавказька, 1-а
м. Рівне, вул. Івана Вишенського, 4-А
м. Рівне, вул. Романа Шухевича, 2-А
м. Рівне, вул. Данила Галицького, 27
з Понеділка по П'ятницю  з 800 - 1800
Без обідньої перерви
* Субота, неділя, святкові дні — вихідні
Телефони
65-37-42 (гаряча лінія)
64-26-69 (приймальня) всі телефони
Графік роботи:
Понеділок-Четвер 0800-1700
Обідня перерва 1200-1245
* П'ятниця,Субота, неділя, святкові дні — вихідні
Адреса: вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне
Телефон:  (0362) 64-26-69,
E-mail: rivneteplo@gmail.com