Застерігаємо: Обережно, шахраї!

scammersНа адресу ТОВ «Рівнетеплоенерго» стали надходити звернення споживачів з різних частин міста про те, що невідомі особи, як правило, чоловік та жінка, представляючись працівниками ТОВ «Рівнетеплоенерго», приходять до помешкань рівнян та пропонують “державну” допомогу в утепленні помешкання.

Чоловік, який називає себе Анатолій, жваво розповідає про те, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» реалізує державну програму утеплення будинків, пропонує святкові знижки до 30%, цікавиться наявністю пільг і субсидій, оскільки для таких громадян передбачені ще більші знижки на утеплення, готовий одразу обстежити квартиру і визначити необхідний комплекс робіт з утеплення та їх вартість, просить надати різні технічні документи, часто забирає їх із собою.

Після візитів таких «псевдопрацівників» довірливі рівняни виявляють факти крадіжок цінних речей.

Просимо споживачів не надавати жодних документів та не впускати до осель невідомих осіб, якщо ті не нададуть посвідчення працівників ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Про всі випадки появи підозрілих осіб просимо негайно повідомляти у поліцію за телефоном 102, а також у цілодобову аварійно-диспетчерську службу ТОВ «Рівнетеплоенерго» за телефонами  23-52-94 або 62-97-69 та на гарячу лінію нашого товариства 28-98-21.

Ваші повідомлення фактів шахрайства допоможуть встановити особи невідомих, їх справжні наміри та притягнути їх до відповідальності, а також убезпечити інших довірливих рівнян від можливих ризиків.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» просить споживачів бути обережними, не надавати жодних документів невідомим особам та негайно повідомляти про всі випадки спроб шахрайства!