Як лютий змінив розмір тарифу ТОВ «Рівнетеплоенерго»?

Весна квіти підсніжники

І хоч назва лютий закріпилася за місяцем через те, що має люту вдачу. Однак цього року для споживачів ТОВ «Рівнетеплоенерго» місяць був прихильним.

За офіційними даними Рівненського обласного центру з гідрометеорології, фактична середня добова температура зовнішнього повітря у лютому 2016 року склала +2,5621°С.

Чинний тариф на послугу централізованого опалення, що надається ТОВ «Рівнетеплоенерго», розраховано відповідно до вимог ДСТУ-Н Б В.1.1-27:2010 «Будівельна кліматологія», де середня добова температура зовнішнього повітря для Рівненської області (у т.ч. м. Рівне) визначена 0,1°С, а середня місячна температура повітря для лютого місяця -3,4°С.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» від 30.10.2015 № 1037 ТОВ «Рівнетеплоенерго» проведено перерахунки вартості послуги з централізованого опалення залежно від фактичної температури зовнішнього повітря для абонентів, які проживають у житлових будинках без будинкових та квартирних приладів обліку. Таким чином, для цієї категорії споживачів розрахунковий тариф за отримані послуги у лютому цього року склав 13,6208 грн/кв.м. (на 25,3% менше від чинного тарифу 18,23 грн/кв.м).