Рівне стовідсотково забезпечене теплопостачанням

ФасадУперше за роки роботи теплопостачальних підприємств опалювальний сезон цьогоріч розпочався набагато раніше. Втім, це не завадило ТОВ “Рівнетеплонерго” впродовж тижня стовідсотково забезпечити споживачів теплопостачанням, подачу якого, відповідно до розпорядження міського голови, розпочали 01 жовтня.

Як зазначив під час зустрічі з місцевими ЗМІ заступник голови Рівненської облдержадміністрації Володимир Новак, тепловики та комунальники підготувалися до цьогорічного опалювального сезону на належному рівні:

— На початку тижня лише чотири житлових будинки перебували на стадії підключення до системи теплопостачання. Усі решта об’єктів на території Рівненщини та обласного центру опалюються повністю.

Тож опалювальний сезон 2013-2014 року стартував без ексцесів, хоча і виникали певні проблеми, пов’язані із недостатньою підготовкою внутрішньобудинкових мереж, а також через пориви зовнішньої мережі.

— Підключення об’єктів до системи теплопостачання — складний технологічний процес.  Тому, хоч теплоносій до помешкань рівнян і поданий вчасно, наразі ще тривають пусконалагоджувальні роботи, що може створювати споживачам певні незручності, — повідомив директор ТОВ “Рівнетеплоенерго” Степан Коропецький. — Однак працівники підприємства докладають максимум зусиль, аби рівняни на належному рівні були забезпечені гарячою водою і опаленням.

Припиняти теплопостачання, у зв’язку з потеплінням, немає сенсу, адже за прогнозами синоптиків, підвищення температури повітря — тимчасове і вже з середини наступного тижня знову очікується похолодання. Натомість теплоносій на 37 котельнях Рівного регулюються відповідно до температури зовнішнього повітря.