ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ!!!

images (3)Надзвичайно болючим і проблемним питанням для колективу ТОВ «Рівнетеплоенерго»  залишається низький рівень платіжної дисципліни споживачів. Основне джерело грошових надходжень ТОВ «Рівнетеплоенерго» – це своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг. Однак правда полягає в тому, що основний боржник ТОВ «Рівнетеплоенерго» – це населення.  Отже, Товариство йде назустріч громадянам, які мають заборгованість і дає змогу оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на опалювальний період (2018-2019рр.).

ТОВ «Рівнетеплоенерго», як надавач послуг, зацікавлене у позитивному вирішенні питань, пов’язаних із накопиченням заборгованості на рахунках споживачів та пропонує оформити договір реструктуризації заборгованості із визначенням терміну та суми обов’язкового щомісячного платежу з метою автоматичного продовження субсидії на наступний період.

Саме тому ТОВ «Рівнетеплоенерго» закликає своїх споживачів:

  • своєчасно сплачуйте поточні платежі;
  • погашайте заборгованість;
  • укладайте договори реструктуризації заборгованості;
  • не накопичуйте боргів, адже вони мають здатність збільшуватися щомісяця.

Пам’ятайте! Термін оплати спожитих послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання – щомісяця до 20 числа, наступного за звітним місяцем.

Заключити договір реструктуризації Ви можете на пунктах прийому споживачів.

Графік роботи пунктів обслуговування споживачів з розрахунків за послуги теплопостачання в м. Рівне: (крім вихідних та святкових днів):

  •  вул. Кавказька, 1-А – з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 18.00 без обідньої перерви;
  •  вул. Р. Шухевича, 2-A – з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 18.00 без обідньої   перерви.
  • вул. І.Вишенського,4-А – з понеділка по п’ятницю з 8.00 – 18.00 без обідньої перерви.
  • майдан Просвіти, 2 (ЦНАП) – Понеділок: з 9.00 – 18.00

– Вівторок: з 9.00 – 20.00

– Середа: з 9.00 – 18.00

– Четвер: з 9.00 – 18.00

– П’ятниця: з 9.00 – 16.00

– Субота: з 9.00 – 16.00

ТОВ «Рівнетеплоенерго» вкотре нагадує всім своїм споживачам: пам’ятайте – борги нікуди не подінуться, якщо Ваша заборгованість перевищить певну суму Вашу справу автоматично буде передано в відділ примусового стягнення заборгованості! Тож будьте відповідальними та свідомими, розраховуйтеся за послуги вчасно та в повному обсязі.