Звернення до споживачів!

1533794288312_optimized

Шановні рівняни!

Звертаємо вашу увагу, що на вулицях міста триває активна робота працівників ТОВ «Рівнетеплоенерго» із ремонту та заміни тепломереж. Щотижня фахівці компанії проводять гідравлічні випробування близько десятка ділянок, у разі виявлення поривів відбувається заміна аварійних фрагментів. Крім того, триває планове оновлення мережі сучасними поліетиленовими та попередньоізольованими трубами. Також підготовка до нового опалювального сезону триває в котельнях. Там перевіряють, ремонтують та оновлюють теплотехнічне обладнання.

Колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» відповідально ставиться до взятих на себе зобов’язань із забезпечення споживачів якісним теплопостачанням.  Щодня, попри труднощі й погодні умови наші працівники –  такі самі рівняни, що живуть поряд із вами, сумлінно виконують свої службові обов’язки.

На жаль, далеко не завжди ця відповідальність взаємна. Рівень оплати за спожиті послуги залишається низьким. На сьогодні заборгованість з боку рівнян (фізичних осіб) перед ТОВ «Рівнетеплоенерго» становить 134 мільйони 200 тисяч гривень. Будь ласка, скористайтеся часом міжсезоння і знайдіть можливість погасити свої борги до початку нового опалювального періоду. За потреби – зверніться до нашої абонентської служби за індивідуальним договором розтермінування.

А ми в котре нагадуємо вам – із усіх надходжень за отриману теплову енергію лише 20% грошей залишаються у розпорядженні підприємства, решта 80% автоматично відраховуються на користь НАК “Нафтогаз”. Саме з цих  20% ТОВ “Рівнетеплоенерго” має виконати ремонти, сплатити заробітну плату тим, хто їх робить, та забезпечити власну поточну діяльність. Щиро сподіваємося на вашу мудрість і відповідальність.

Колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго»