Повторне попередження щодо підготовки внутрішньобудинкових мереж

363

Шановні рівняни!

Майже місяць тому ТОВ «Рівнетеплоенерго» звернулося до вас із проханням відповідально поставитися до контролю обслуговування внутрішньобудинкових теплових мереж з метою якісної їх підготовки до нового опалювального сезону.

Ми неодноразово наголошували: тепло у ваших домівках забезпечують два головних чинника – це надійно поданий теплоносій до зовнішньої стіни вашого будинку та якість внутрішньобудинкових мереж. За постачання теплової енергії певних параметрів до будинку відповідає саме ТОВ «Рівнетеплоенерго». Відповідальність за стан внутрішніх мереж несе їх власник –   ЖКП, ОСББ та управляючі компанії. Обсяги і темпи підготовки зовнішніх теплових мереж, за які відповідає ТОВ «Рівнетеплоенерго», рівняни можуть контролювати навіть візуально по тих ремонтах, що зараз проводяться на вулицях міста. А от  підготовка внутрішньобудинкових мереж, фактичними власниками яких є ЖКП, ОСББ та управляючі компанії, на жаль, поки що не відбувається. Винятком можна вважати стан справ по ЖКП “Покровське” та ОСББ Макарова, 36 і Павлюченка,18.

Хочемо наголосити ще раз: непідготовлені внутрішньобудинкові системи опалення створюють ситуацію, коли одним мешканцям доводиться вмикати додаткові прилади обігріву, а іншим – відчиняти взимку кватирку через спеку. Такий результат мають будинки з порушенням будинкових систем опалення, що трапляється через непрофісійне та несанкціоноване втручання в проектні рішення. При цьому за послугу з обслуговування будинкових мереж споживачі сплачують незалежно від їх фактичного виконання.

Теплова інспекція ТОВ “Рівнетеплоенерго” надала керівникам всіх власників внутрішньобудинкових теплових мереж акти-приписи на проведення необхідних робіт із ремонту і профілактики згідно з чинними державними нормами та правилами. Однак, за майже місяць часу зрушень практично немає.

Між тим, опалювальний сезон стрімко наближається.
І в разі разі невиконання передбачених приписами робіт у ТОВ “Рівнетеплоенерго” не буде права підписання актів готовності будинків до опалювального сезону! Та головне, що фактично страждати від цього будуть звичайні споживачі, серед яких є і працівники  ТОВ “Рівнетеплоенерго”.

Тому, шановні рівняни, вкотре звертаємося до вас із наполегливим проханням: проконтролюйте вчасність і якість проведення профілактики та ремонтів тепломереж у ваших будинках. Перелік робіт розміщений на офіційному сайті ТОВ “Рівнетеплоенерго”.
Якщо балансоутримувач (власник) ваших мереж не має технічної можливості провести відповідні роботи, він може звернутися та укласти договір на їх проведення з будь-якою компанією, котра має відповідних фахівців і досвід обслуговування внутрішньобудинкових теплових мереж. ТОВ “Рівнетеплоенерго” такий досвід та можливість має. Згідно із Законом України “Про житлово-комунальні послуги”, що вже набув чинності, саме споживачі мають право та можливість обирати модель договірних відносин з постачальниками комунальних послуг.
Якщо ви, як споживачі, оберете наше підприємство виконавцем послуги з обслуговування ваших будинкових систем опалення, ТОВ “Рівнетеплоенерго” буде нести відповідальність за якість тепла кожної батареї кожної квартири.

Часу лишається дедалі менше! Поставтеся, будь ласка, відповідально до тепла у власних оселях.

З повагою,
ТОВ “Рівнетеплоенерго”