Про вимушене тимчасове припинення подачі гарячої води

28.09.2016 на адресу ТОВ “Рівнетеплоенерго” надійшло повідомлення від ПАТ “Рівнегаз” про припинення газопостачання наступного змісту:

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.2006 № 1687 «Про затвердження Порядку пооб’єктового припинення (обмеження) газопостачання споживачам (крім населення)», у зв’язку з відсутністю підтверджених обсягів (номінацій) природного газу на 1 декаду жовтня місяця 2016 року, пропонуємо Вам у термін до 10 години 03 жовтня 2016 року самостійно відключити від газових мереж газоспоживання і підготувати до пломбування газоспоживне обладнання ТзОВ «Рівнетеплоенерго».

У разі невиконання цієї вимоги транспортування газу Вашому підприємству буде припинено (обмежено) в примусовому порядку. З метою запобігання аваріям, травматизму, пошкодженню обладнання, негативному впливу на навколишнє природне середовище до настання зазначеного в повідомленні строку припинення газопостачання Ви зобов’язані вжити необхідних заходів для підготовки газоспоживного обладнання до такого припинення (обмеження).

Упродовж останніх кількох днів керівництво ТОВ «Рівнетеплоенерго» намагалося врегулювати це складне питання на всіх рівнях, з метою недопущення припинення газопостачання об’єктів товариства, а відтак і припинення надання послуг централізованого гарячого водопостачання мешканцям міста Рівного.

Однак 04.10.2016 на вимогу ПАТ “Рівнегаз” ТОВ “Рівнетеплоенерго” змушене тимчасово припинити газоспоживання та виробництво послуг централізованого гарячого водопостачання від котелень товариства за адресами вул. Поліська, 5-б та вул. Князя Володимира, 75-б.

Відновлення подачі гарячої води споживачам ТОВ “Рівнетеплоенерго” залежатиме від врегулювання питання підтвердження обсягів (номінацій) природного газу для здійснення підприємством своєї господарської діяльності.

Колектив ТОВ “Рівнетеплоенерго” дякує споживачам за розуміння та перепрошує за тимчасові незручності!