Про початок опалювального сезону

prepare_to_opal_seasonУ зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря та відповідно до розпорядження міського голови м. Рівного від 10.10.2017 № 912-р, ТОВ «Рівнетеплоенерго» розпочне опалювальний сезон 2017-2018 рр. з 11 жовтня 2017 року.

Відповідно до розпорядження міського голови від 09.10.2017 № 904-р з 10.10.2017 першочергово подачу теплоносія розпочато до об’єктів соціальної сфери (дитячі садочки, школи, навчальні та медичні заклади). А з 11.10.2017 поступово теплоносій отримають решта споживачів товариства. Після цього впродовж кількох днів буде виконано обов’язкове налагодження гідравлічних режимів роботи теплових мереж котелень товариства.

Оскільки технічно неможливо одночасно й миттєво подати теплоносій до помешкань усіх споживачів, колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» просить рівнян з розумінням поставитися до тимчасової відсутності тепла.

Нарахування за послуги централізованого опалення для споживачів, які мешкають у житлових будинках, не обладнаних вузлами обліку теплової енергії, буде проведено з урахуванням фактичної дати отримання послуги.

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» є виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання (без використання внутрішньобудинкових систем). Товариство контролює та відповідає за якість теплоносія до межі розподілу балансової належності теплових мереж, зокрема до обрізу фундаменту житлового будинку або до запірної арматури в тепловій камері на відгалуженні до споживача.

Питання розподілу теплоносія по будинках належить до компетенції об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, управителів та/або спеціалізованих організацій, яка обслуговують внутрішньобудинкові системи централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Цілодобова аварійно-диспетчерська служба 64-41-83 або (067) 432-80-50.

Офіційна група у соціальній мережі Facebook: facebook.com/tovrivneteploenergo

Дивитися розпорядження #912-p