Повідомлення про проведення відкритого обговорення (слухання)

shutterstock_265384880На вимогу постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” від 30.06.2017 № 866 ТОВ “Рівнетеплоенерго” оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті повідомлення та обґрунтування щодо необхідності встановлення цін (тарифів).

Товариство з обмеженою відповідальністю “Рівнетеплоенерго” повідомляє, що 14.11.2017 о 10 год.  у приміщенні АДС (аварійно-диспетчерської служби) за адресою: вул. Курчатова, 18-К, (другий поверх, каб. 1), м. Рівне, відбудеться відкрите обговорення (слухання) питання розгляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для категорій споживачів “релігійні організації” та “управителі багатоквартирних будинків”.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до відкритого обговорення (слухання), від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 листопада 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com.

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні (слуханні) приймаються до 10 листопада 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com

Обґрунтування щодо розгляду тарифів

Протокол відкритого обговорення
ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!
Перед тим як розпочати обговорення — ознайомтесь, будь-ласка з правилами розміщення коментарів