Повідомлення про проведення відкритого обговорення (слухання)

shutterstock_265384880На вимогу постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, “Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг” від 30.06.2017 № 866 ТОВ “Рівнетеплоенерго” оприлюднює на своєму офіційному веб-сайті повідомлення та обґрунтування щодо необхідності встановлення цін (тарифів).

Товариство з обмеженою відповідальністю “Рівнетеплоенерго” повідомляє, що 14.11.2017 о 10 год.  у приміщенні АДС (аварійно-диспетчерської служби) за адресою: вул. Курчатова, 18-К, (другий поверх, каб. 1), м. Рівне, відбудеться відкрите обговорення (слухання) питання розгляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для категорій споживачів “релігійні організації” та “управителі багатоквартирних будинків”.

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до відкритого обговорення (слухання), від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 13 листопада 2017 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com.

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні (слуханні) приймаються до 10 листопада 2017 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com

Обґрунтування щодо розгляду тарифів

Протокол відкритого обговорення
ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!
Перед тим як розпочати обговорення — ознайомтесь, будь-ласка з правилами розміщення коментарів
 • Ira Melnik

  Маю питання чи то пропозицію щодо багатотарифного лічильника обліку гарячої води. Як і де його придбати, як встановлювати. При всій повазі до колективу і постачальників Рівнетеплоенерго все-таки залишаються питання щодо кінцевої температури води у квартирі. Ми платимо не малу суму за куб гарячої (саме гарячої) води, тому хотілося б отримувати якісні послуги за такі гроші. Розумію, що хочуть економити всі. Тільки ж не за рахунок кінцевого споживача! На першому місці має бути ЯКІСТЬ.

  • Олена

   Шановна пані Ірино!
   Встановити багатотарифний лічильник гарячої води може кожен споживач у будь-який час. Ця процедура не суперечить чинному законодавству України.
   Нині можна придбати багатотарифні лічильники гарячої води як українського, так і іноземного виробництва. Купуючи лічильник, слід обов’язково поцікавитися у продавця про сертифікат відповідності. Прилад обліку повинен відповідати єдиній системі вимірювань, бути справним та мати сертифікат.
   Під час встановлення лічильника гарячої води слід дотримуватися вимог щодо монтажу, зазначених у паспорті приладу, передбачених заводом-виробником. Після влаштування лічильника, процедурою передбачено його опломбування та взяття на абонентський облік. Для цього споживачеві слід звернутися на адресу ТОВ «Рівнетеплоенерго» за телефоном 620650.
   Звертаємо Вашу увагу, що процедури влаштування та прийняття лічильника гарячої води на абонентський облік повинні відповідати вимогам Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 № 2119 (набрав чинності 02.08.2017).
   ТОВ «Рівнетеплоенерго» підтримує своїх споживачів у намірі встановлювати прилади обліку гарячої води!