Як борги споживачів гарячу воду перемогли

teplo1Надзвичайно болючим і проблемним питанням для колективу ТОВ «Рівнетеплоенерго» залишається низький рівень платіжної дисципліни споживачів, про що розповість заступник директора з розрахунків за теплопостачання товариства Кнап Інна Іванівна.

Основне джерело грошових надходжень ТОВ «Рівнетеплоенерго» – це своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг. Забезпечення надійного функціонування підприємства можливе лише за умови стабільного надходження коштів у повному обсязі від споживачів послуг та ліквідації наявної довгострокової заборгованості. До мене на прийом приходять споживачі, які переконані, що їхній борг у кілька сотень чи тисяч гривень не має суттєвого значення для ТОВ «Рівнетеплоенерго», оскільки основні боржники – це підприємства, установи, організації. Однак правда полягає в тому, що основний боржник ТОВ «Рівнетеплоенерго» – це населення. Це підтверджують цифри: юридичні особи, які фінансуються за рахунок коштів бюджетів різних рівнів, як правило, розраховуються вчасно та в повному обсязі, водночас заборгованість населення становить 59,7 млн грн. (оперативні дані на 09.06.2015). Тут коментарі зайві. Адже спрацьовує принцип додавання: сотні перетворюються на тисячі, тисячі на десятки тисяч і так далі до мільйонів гривень.Борги споживачів ставлять під загрозу діяльність усього підприємства. На превеликий жаль, роблять заручниками ситуації також і сумлінних платників. Зокрема, багато хто на собі відчув наслідки ситуації, коли зникла гаряча вода в кранах усіх без винятку споживачів ТОВ «Рівнетеплоенерго»: і сумлінних платників, і боржників.Якби вирішилося питання стовідсоткової оплати населенням спожитих послуг, то питання припинення гарячого водопостачання не стояло б. І споживачі ТОВ «Рівнетеплоенерго» мали б у власних домівках гарячу воду.Кнап Інна Іванівна
Саме тому ТОВ «Рівнетеплоенерго» закликає своїх споживачів:
  • своєчасно сплачуйте поточні платежі;
  • погашайте заборгованість;
  • укладайте договори реструктуризації заборгованості;
  • не накопичуйте боргів, адже вони мають здатність збільшуватися щомісяця.

Пам’ятайте! Термін оплати спожитих послуг з теплопостачання та гарячого водопостачання – щомісяця до 20 числа, наступного за звітним місяцем.

Перелік адрес боржників за спожиті послуги теплопостачання (станом на 01.06.2015)