Як казав кіт Леопольд: “Давайте жити дружно!”

31.10.2016 ТОВ “Рівнетеплоенерго” надіслало на адресу Телеканалу “Рівне 1” листа за № 04-02/3492/2993 наступного змісту:

На сайті телеканалу «Рівне 1» розміщено відео «Холодне Рівне[ВІДЕО]» від 18.10.2016 та «У рівнянки холодні батареї понад 10 років[ВІДЕО]» від 20.10.2016, що містять неперевірені й недостовірні факти та однобоко висвітлюють інформацію.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» вважає зміст відео упередженим, необ’єктивним, який не відповідає дійсності, таким, що порушує немайнові права Товариства, вводить в оману глядачів, викликає несправедливу недовіру до численного трудового колективу ТОВ «Рівнетеплоенерго» з боку споживачів.

Надзвичайно прикро, що, незважаючи на попереднє усне звернення журналіста телеканалу «Рівне 1» щодо надання інформації стосовно виконаних ТОВ «Рівнетеплоенерго» перерахунків за неналежне опалення за адресою вул. Короленка, 3 у м. Рівному, уся запитувана інформація оперативно була надана. Водночас з боку ТОВ «Рівнетеплоенерго» було одразу висловлено згоду взяти участь у журналістському розслідуванні і прокоментувати ситуацію за даним фактом. Однак роз’яснення теплопостачального підприємства з не відомих нам причин жодним чином не були відображеними у вказаних вище сюжетах.

З огляду на зазначене вище, ТОВ «Рівнетеплоенерго» вирішило прокоментувати ситуацію, що склалася з наданням послуг централізованого опалення у житловому будинку за № 3 на вул. Короленка у м. Рівному, шляхом опублікування 25.10.2016 на власному сайті інформаційного матеріалу «На жаль, брехня стає солодшою за правду і такою всюдисущою».

Звернення ТОВ «Рівнетеплоенерго» до посадових осіб телеканалу «Рівне 1» ознайомитися з опублікованою підприємством інформацією, проаналізувати її та правдиво поінформувати глядачів каналу та читачів сайту, з незрозумілих нам причин, на жаль, було залишено поза увагою та врегулювати прикру ситуацію, що склалася, не вдалося в усному порядку.

Поява сюжетів подібного змісту повністю нівелює щоденну нелегку працю численного трудового колективу ТОВ «Рівнетеплоенерго», а також усі докладені зусилля для забезпечення рівнян послугами належної якості (незалежно від часу доби і погодних умов!), виявляються непоміченими і неналежно оціненими.

Зі свого боку, ТОВ «Рівнетеплоенерго» поважає нелегку працю журналістів, які гідно виконують свій професійний обов’язок, та їхнє право на власну позицію до підприємства – лояльну чи непримиренну, критикувати чи підтримувати, контролювати та коментувати діяльність, висловлювати власні оціночні судження, які неодмінно повинні відповідати вимогам добропорядності.

Ми жодним чином не зазіхаємо на свободу журналістів до доступу, обробки та поширення інформації і чудово розуміємо, що в журналістській професії моральний вибір є постійним супутником творчої праці, а головні методи діяльності журналіста набувають характеру морального вчинку. Але поряд з цим не слід забувати про дієвість безпідставних критичних матеріалів, як мають вирішальну роль у формуванні світогляду громадян. Адже журналіст несе персональну відповідальність перед своїм читачем, слухачем та глядачем за допущену неповноту, неточності чи викривлення інформації, недостовірні повідомлення тощо.

З метою недопущення подібних випадків у майбутньому, для оперативного, об’єктивного, всебічного та відкритого інформування мешканців Рівного, ТОВ «Рівнетеплоенерго» вкотре підтверджує свою готовність брати участь у журналістських розслідуваннях і пропонує журналістам телеканалу «Рівне 1» на стадії збирання інформації чи перевірки змісту даних, які стосуються діяльності ТОВ «Рівнетеплоенерго», звертатися на адресу останнього з відповідними інформаційними запитами. Контактна особа Лукашевич Олена, e-mail: olena_555@ukr.net, тел. 642669, 0673632430, 0984337009. Саме такий формат співпраці ТОВ «Рівнетеплоенерго» з представниками інших місцевих, обласних та всеукраїнських засобів масової інформації успішно працює впродовж останніх кількох років.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» відкрите для діалогу та сподівається на налагодження партнерських і дружніх відносин із телеканалом «Рівне 1», побудованих виключно на правді. Адже у нас спільна мета – забезпечення рівнян правдивою інформацією з перевірених джерел, а не створення додаткової соціальної напруги у суспільстві.

Сканкопія листа ТОВ ''Рівнетеплоенерго'' від 31.10.2016 за № 04-02/3492/2993