Увага! Конкурс у ТОВ “Рівнетеплоенерго” в День вишиванки

ns-poster-ukr-2
Уже традиційно працівники  ТОВ «Рівнетеплоенерго» підтримали вишиванкову ініціативу і прийшли на роботу в національному вбранні.

Кожен третій четвер травня відзначають День вишиванки, який нещодавно набув всесвітнього масштабу. Уже десять років поспіль український національний одяг єднає українців з усього світу і вишиванка стала для українців не просто одягом. Це національна святиня, символ здоров’я і краси, щасливої долі та родинної пам’яті, любові й вірності.  Вона символізує собою духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, зв’язок, що не переривається віками.

Переконані, що вишиванкова ініціатива сприятиме поширенню патріотизму не лише в межах ТОВ «Рівнетеплоенерго», а й у масштабі всієї України. І ще більше країн світу підтримають Україну і долучаться до Дня вишиванки.

Цікаво, що Україна є однією з небагатьох країн світу, яка зберегла свій національний одяг, який можна дуже легко і вдало комбінувати із сучасним.

УВАГА!!!
Кожна вишиванка унікальна, тому складно обирати, однак цього року ми вирішили організувати своєрідний конкурс на краще національне вбрання.
Нам цікава Ваша думка, тому просимо підтримати нашу ініціативу, долучитися до голосування та залишити свій лайк:

Ось такі вродливі та усміхнені працівники вітали відвідувачів ТОВ «Рівнетеплоенерго» впродовж дня!

Учасники конкурсу, Вишиванка 2016