Слова вдячності сумлінним споживачам

гроші moneyУ Всесвітній День “Дякую” колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» від щирого серця дякує своїм споживачам за своєчасні та повні розрахунки! Ми переконані, що Ви платите тому, що у Вас є сумління і розуміння того, що за спожите треба платити.

Саме завдяки Вашій підтримці нам вдалося успішно підготуватися та вчасно розпочати опалювальний сезон 2021-2022 рр., ми продовжуємо працювати і забезпечувати рівнян послугами з постачання теплової енергії та гарячої води. Ваша підтримка для нас надзвичайно важлива. Насправді від кожного споживача залежить більше, ніж він думає!

Також дякуємо Вам за активне відвідування нашого офіційного сайту, використання його можливостей, за Ваші слушні побажання і пропозиції, які дозволяють удосконалювати нашу роботу. Запевняємо, що й надалі працюватимемо для Вас, а також над поліпшенням взаємодії з Вами!

ДЯКУЄМО!!!

Довідково. За ініціативою ООН та ЮНЕСКО щороку 11 січня відзначають Всесвітній День “Дякую”. Запровадили таку дату невипадково, аби нагадати людям про можливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність, а слово “Дякую” чи не одне з найбільш уживаних.

З дитинства нас навчали казати чарівне слово “Дякую”. Здавалося б п’ять літер, але їх поєднання здатне виражати зичливість та повагу. Утім у дорослому віці використовують його рідше, зазвичай автоматично, як прояв ввічливості, а часто у шаленому темпі життя немає часу для таких слів.

Однак не варто забувати, що слова вдячності мають особливі магічні властивості. Психологи упевнені, що висловлення подяки – це словесні “пестощі” й вони здатні заспокоїти та зігріти своєю теплотою. Найголовніше, щоб “дякую” йшло від щирого серця.