ВІТАЄМО !!!

431475276_962016888733271_7635198175328934645_n
Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.
Повсякденна праця комунального господарства ніби не помітна на перший погляд. Тоді, коли ця робота робиться правильно. Але дуже помітна, коли цієї правильної роботи немає.
Працівники ЖКГ працюють у той час, коли більшість жителів міста сплять. Двірники, ремонтники, тепловики, працівники різних спеціальностей створюють щоденну якість життя і комфорту, коли інші ще або вже відпочивають. Ця робота триває постійно 24/7, в холод і спеку, в дощ і сніг.
Як би це не звучало егоїстично, але ваша робота, робота тепловиків, чи не найважливіша. Бо на відміну від інших наших колег-комунальників, які створюють комфорт на вулицях міста, ми створюємо комфорт в оселях рівнянь. Ваша робота – це тепло і затишок в оселях. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою, гарного самопочуття та комфортного життя в цілому. А значить їхньої ефективної роботи на благо нашої країни.
Нинішнього опалювального сезону, який вже добігає кінця, ви відпрацювали відмінно. Ми не мали серйозних аварійних ситуацій і відключень тепла. Ми маємо найменше скарг наших клієнтів. А це означає, що кожен з вас добре зробив свою роботу. Як директор підприємства, дякую вам за це!
Зичу вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, успіхів у виконанні професійних завдань, добробуту у ваші родини. Ну й звісно – бажаю всім нам і нашій Україні – перемоги!
Зі святом!
Директор ТОВ «Рівнетеплоенерго»
Олександр ЮЩУК