ПОВІДОМЛЕННЯ

unnamed (1)Керуючись чинним законодавством України, на підставі положень «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України №620/378 від 10.12.2008, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України за №1310/16001 від 31.12.2008., та «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України за №197/13464 від 05.03.2007.
ТОВ «Рівнетеплоенерго» пропонує здійснити наступні заходи по підготовці теплового господарства до опалювального сезону 2024-2025рр., а саме:
1. В місячний термін, після закінчення опалювального періоду, скласти та погодити з ТОВ «Рівнетеплоенерго» перелік заходів, необхідних для підготовки внутрішньо будинкової системи централізованого опалення вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в наступному опалювальному періоді 2024-2025рр, у т.ч. графіки їх виконання, а саме:
– провести ремонтно-профілактичні роботи устаткування тепловикористовувальних установок і внутрішньобудинкових систем, ревізію запірної та регулювальної арматури;
– виконати промивку теплообмінників (за наявності);
– виконати ремонтно-профілактичні роботи приладів обліку та регулювання теплової енергії, інших засобів вимірювальної техніки (термометрів, манометрів) та їх метрологічної повірки за необхідності; (в т.ч. загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії )
– відновити теплову ізоляцію (у разі її відсутності);
– перевірити та відновити (за необхідності) герметизацію інженерних вводів;
– налагодити систему теплоспоживання та забезпечити налагодження гідравлічного балансу внутрішньо будинкової системи опалення;
– очистити підвальне приміщення від сміття та захаращення;
– перевірити стан освітлення підвальних приміщень та відновити його у разі необхідності.(Підстава: п.2 Розділу 8 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).
​2. Провести весняний технічний огляд будівель і споруд. Результати огляду зазначити у відповідному журналі. (Підстава: п.3-4 Розділу 9 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).
​3. Під час весняного технічного огляду ретельно перевірити стан несучих і огороджувальних конструкцій та покрівлі на предмет виявлення можливих пошкоджень, що виникли в результаті атмосферних та інших впливів;
визначити дефектні місця, що потребують тривалого спостереження;
визначити стан і впорядкувати водостоки, відмостки, зливоприймальники та системи зливної каналізації житлових будинків, де встановлені розширювальні баки незалежних систем опалення. (Підстава: п.5 Розділу 9 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).
4. Перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах (у разі необхідності), виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків та інше. (Підстава: „Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій”, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76).
​5. Після закінчення опалювального сезону здійснити гідропневматичне промивання системи опалення з використанням стисненого повітря. (Підстава: п.7.7.17 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж»).
​6. Перед початком опалювального сезону на всіх системах опалення здійснити гідравлічне випробовування на щільність та міцність. (Підстава: п.7.7.20 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж»).
​7. Скласти та підписати акт готовності до опалювального періоду який є невід’ємною частиною паспорта готовності до роботи в опалювальний період будинку. (Підстава: додаток № 4 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).
8. До 15 вересня, після виконання ремонтно-профілактичних робіт, системи опалення заповнити хімічно-очищеною водою з тиском більше статичного на 0,5 кгс/см2 за попередним узгодженням з ТОВ «Рівнетеплоенерго», після вхідні засувки закрити.
9. До 1 жовтня у повному обсязі закінчити планові роботи в системах опалення та ГВП.
10. Додатково повідомляємо, що з 04 травня 2024р. ТОВ «Рівнетеплоенерго» буде проводити гідравлічні випробування теплових мереж. З метою уникнення пошкоджень внутрішньо-будинкових трубопроводів, Вам необхідно виконати відключення системи опалення Вашої будівлі (приміщення) від тепломереж.

​Про виконання зазначених заходів по підготовці теплового господарства до опалювального періоду Вам необхідно повідомити ТОВ “Рівнетеплоенерго” до “01” вересня 2024р.
В разі невиконання вимог Правил, ТОВ «Рівнетеплоенерго» не буде мати юридичних підстав для складання актів готовності об’єкту до опалювального періоду 2024-2025рр.
При неможливості самостійного виконання вищевказаних робіт по підготовці теплових господарств до опалювального періоду, Ви можете звернутись письмово до ТОВ «Рівнетеплоенерго» для укладання договору та виконання робіт.