Cпоживачам здійснено перерахунки за жовтень-листопад

calc_rteТОВ “Рівнетеплоенерго” з початку опалювального сезону 2014-2015 року здійснило перерахунки споживачам за опалення та гаряче водопостачання на загальну суму 27,8 тисяч гривень, із яких 19, 1 тис. грн — за теплопостачання і 8,6 тис. грн — за гарячу воду.
Рахунки із зменшеною сумою нарахувань за жовтень і листопад отримали ті споживачі, для яких надання послуг з централізованого опалення розпочалося пізніше встановленого строку (відповідно до розпорядження міського голови опалювальний сезон у Рівному стартував 21 жовтня); у разі невідповідності фактичної температури в житлових приміщеннях нормативній (менше +18ºС ), гарячої води — менше 50ºС у точці розбору та за період тимчасової подачі гарячої води відповідно до графіка.
Утім, попри проведені перерахунки, заборгованість населення за спожиті послуги чимала — 63 млн 201 тис. грн, ураховуючи поточні нарахування та борги минулих років.
Ураховуючи складну ситуацію із постачанням газу та обмеженням його споживання, ТОВ “Рівнетеплоенерго” звертається із проханням до рівнян вчасно сплачувати за спожиті послуги, адже рівень проплат на сьогодні напряму залежить від стану розрахунків за блакитне паливо.