Відтепер розмір плати за тепло залежатиме від погоди (для споживачів, у яких відсутні прилади обліку теплової енергії)

weather

У грудні 2015 року змінено порядок нарахування плати за послуги з централізованого опалення у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії.

Запроваджені зміни передбачають механізм нарахування споживачам, у яких відсутні прилади обліку теплової енергії, щомісячної плати за послуги з централізованого опалення, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від нормативних показників, які взято до розрахунків тарифів на послуги з централізованого опалення.

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30.10.2015 № 1037 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря» визначення розміру плати за послуги теплопостачання, надані ТОВ «Рівнетеплоенерго» у грудні 2015 року, буде виконано з урахуванням відповідних перерахунків.

Уже в січні 2016 року споживачі ТОВ «Рівнетеплоенерго», у яких відсутні прилади обліку теплової енергії, отримають рахунки за послуги теплопостачання, спожиті у грудні 2015 року, у яких розмір платежу буде зменшений на суму проведеного перерахунку.

Разом з тим, інформуємо, що в разі ненадання послуги теплопостачання, надання послуги не в повному обсязі, зниження якості опалення, а також при кількісних або якісних відхиленнях від нормативів споживання, окремо здійснюватиметься перерахунок плати за послуги з централізованого опалення відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010 № 151.