ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ПІЛЬГИ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

 ПільгаЗвертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово- комунальних послуг.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» та Постанови від 14.08.2019 року № 807 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України”, з 01 жовтня 2019 року затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій та безготівковій формі.

Виплата пільг у грошовій безготівковій формі. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидії через АТ «Ощадбанк». Для цього АТ «Ощадбанк» вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того АТ «Ощадбанк» здійснюватиме переказ коштів на рахунки підприємств надавачів житлово-комунальних послуг на підставі договорів. Після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки пільговиків, відкриті в АТ «Ощадбанк», про що банк інформує пільговика шляхом надсилання смс-повідомлень.

Виплата пільг у готівковій формі. Пільги у готівковій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до Управління соціального захисту населення до 15 жовтня, у якій назначатимуться виплатні реквізити. Виплата пільг у грошовій формі здійснюватиметься шляхом перерахування вищезазначеним Управлінням коштів на рахунок пільговика, відкритого в установі уповноваженого банку, або через виплатні об’єкти АТ «Ощадбанк». Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час. У разі виникнення простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг суми яка перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340грн.), у пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі, виплата пільги з наступного місяця здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі. Звертаємо увагу про те, що пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. За отриманням більш детальної інформації звертатися до Управління соціального захисту населення.