Увага! Повідомте показники приладів обліку

poster-lich лічильник повіркаУ зв’язку із завершенням календарного року, закриттям звітного місяця, проведенням звірки, просимо відповідальних осіб зафіксувати та повідомити показники будинкових приладів обліку теплової енергії у термін до 23.12.2016 включно.

Також з метою уникнення прогнозованих нарахувань, просимо споживачів у термін до 25.12.2016 включно повідомити фактичні показники лічильників гарячої води у зручний для них спосіб:

  • в Особистому кабінеті споживача на офіційному сайті ТОВ «Рівнетеплоенерго»;
  • на електронну адресу rivneteploenergo@ukr.net (з обов’язковим зазначенням № особового рахунку, П.І.П., адреси, контактного телефону та власне показників лічильників);
  • за телефоном довідкової служби 620-650;
  • у пунктах обслуговування споживачів (вул. Вербова, 41-в, Кавказька, 1-а, Р.Шухевича, 2-а).

Пам’ятайте, що саме вчасно передані Вами показники – це запорука того, що Ви отримає рахунок за фактично спожиті послуги без жодних прогнозованих нарахувань.

Дякуємо за розуміння!

Довідково. п. 14 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21.07.2005 № 630, зі змінами та доповненнями, визначено такий порядок зняття показників лічильників:

«Показання будинкових засобів обліку знімаються представником виконавця один раз на місяць у присутності постачальника та представника споживачів. Показання квартирних засобів обліку знімаються споживачем щомісяця».