Тарифи ПП”Рівнетеплосервіс”

Повідомлення про намір встановлення тарифу

9 Жовтня, 2023р.
 

 

Для встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ПП “Рівнетеплосервіс” подало до органу місцевого самоврядування заяви та розрахунки тарифів.

Плановані тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії розраховані відповідно до статті 20 Закону “Про теплопостачання”, якою визначено, що тарифи на виробництво теплової енергії визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, як різниця між тарифом на теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.

Плановані тарифи на транспортування та постачання теплової енергії ПП “Рівнетеплосервіс” розраховані відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 (зі змінами) та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.09.20187 №239. Тарифи формуються окремо за видами ліцензованої діяльності та категоріями споживачів: населення, бюджетні установи.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема статті 10 Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, статті 12 Закону України “Про ціни і ціноутворення” та статті 20 Закону України “Про теплопостачання”, визначено, що тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих планових витрат.

Обгрунтування щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання по ПП “Рівнетеплосервіс”

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України від 29.07.2022 №2479-IX “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” (зі змінами) нові встановлені тарифи не будуть застосовуватися до споживачів категорії “населення” протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

Проєкт рішення оприлюднений на офіційному сайті Рівненської міської ради та її виконавчого комітету у розділі “Проєкти рішень виконавчого комітету”.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 7 календарних днів з 09.10.2023, включно в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ПП “Рівнетеплосервіс”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rts.rivne@gmail.com та Управління економіки міста за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2, контактний телефон відділу тарифної політики 26-68-66, e-mail: uem@rv.uar.net.

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення: 09 жовтня 2023 року.