Сума заборгованості за послуги теплопостачання перетнула позначку у 100 мільйонів

borgiСто шість мільйонів двісті тисяч гривень заборгували споживачі ТОВ “Рівнетеплоенерго” за опалення та гаряче водопостачання. Зокрема, станом на 01.02.2015 рівень розрахунків серед населення становив усього 72 %, а ця категорія — основний боржник. Найбільше винні за теплопостачання та гарячу воду мешканці будинків по вулицях Р.Шухевича, 2 — 625 тис. грн, Р.Шухевича, 14 — 624 тис. грн, Макарова, 38 — 586 тис. грн. У загальному заборгованість населення становить 69,5 млн грн (на 01.02.2015).
Неодноразові попередження злісних боржників, на жаль, не завжди впливають на погашення боргів, тому ТОВ “Рівнетеплоенерго” змушене вдаватися до кардинальних заходів — судових позовів. У 2014 році за поданими до суду справами споживачами добровільно сплачено та стягнуто на користь теплопостачального підприємства майже 7 млн гривень, у тому числі судових витрат — 73,4 тис.грн. Із початок року підготовлено для розгляду у суді по фізичних особах та суб’єктах господарювання 336 справ на загальну суму 3 млн 124 тис. До речі, якщо споживач добровільно погашає борг, він уникає додаткових витрат, пов’язаних із виконанням судових рішень, а це — майже 20% від суми заборгованості.
ТОВ “Рівнетеплоенерго” звертається із проханням до усіх споживачів вчасно розраховуватися за спожиті послуги і якнайшвидше погасити заборгованість, аби уникнути в подальшому судових позовів та мати можливість отримувати тепло та гарячу воду, адже опалювальний сезон триває і за газ необхідна на сьогодні стовідсоткова проплата.