ЩОДО АДВОКАТСЬКИХ ЗАПИТІВ НА ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

informatciia-chto-takoeНа адресу ТОВ «Рівнетеплоенерго» постійно надходять адвокатські запити про надання інформації щодо підстав та сум нарахування коштів за споживання тепла та гарячої води споживачами.

Зазвичай адвокати, при надсиланні своїх адвокатських запитів щодо отримання інформації, у якості підстав зазначають вимоги ст.ст. 20, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», ст.ст. 5, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Законодавством, ч.1 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» та ч.2 ст. 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» встановлено строк надання відповіді на адвокатський запит – 5 днів.

Ми з повагою ставимося до адвокатської діяльності та готові сприяти захисту інтересів наших споживачів.

Одночасно із цим зазначаємо, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» здійснює свою господарську діяльність у відповідності до Законів України «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630.

Нарахування сум сплати за послуги теплопостачання споживачам проводиться на підставі типового Договору про надання послуг постачання централізованого опалення та гарячої води та зазначених вище законів і підзаконних актів КМ України.

Споживачі, будинки або квартири яких обладнані приладами обліку теплової енергії, сплачують за фактично спожиті послуги згідно з показниками вищезазначених приладів.

Згідно абз.3 ч.1 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» «Адвокатський запит не може стосуватися надання консультацій і роз’яснень положень законодавства».

Враховуючи викладене вважаємо, що така вимога Закону звільняє нас від надання адвокатам роз’яснень щодо підстав та системи нарахувань платежів споживачам за гарячу воду та тепло.

Споживачі та власники особових рахунків мають право звернутися до пунктів прийомів ТОВ «Рівнетеплоенерго» за детальним роз’ясненням щодо сум нарахувань, сплати, виникнення боргів по оплаті за тепло і гарячу воду, щодо реструктуризації боргу та інших питань по особовому рахунку.

Адреси пунктів прийому споживачів зазначені на сайті.

Адміністрація ТОВ «Рівнетеплоенерго».