ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)»

СЕТ 2017

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження. ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)»

ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє про те, що Рівненською обласною державною адміністрацією та Рівненською обласною радою на виконання обласної програми енергоефективності на 2011-2017 року зі змінами та пункту 4 розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 № 669-р в частині виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності, за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту), Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної інфраструктури та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27).

В рамках цього заходу 07-08 вересня 2017 року буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)».

Третя Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енерго-збереження. Технології. (СЕТ – 2017)» 07-08.09.2017 (за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д.Галицького, буд. 27, м. Рівне).

В рамках виставки відбудуться такі заходи:

а) незалежне оцінювання учасниками виставки експонентів в трьох категоріях, а саме:

 • «Краще оформлення виставкового стенду»;
 • «Корисність. Доступність. Актуальність»;
 • «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»
 • з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;

б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів Виставки та Форуму).

Будуть проведені підсумки таких обласних конкурсів дитячої творчості:

 • «Енергозбереження – очима дітей»;
 • «Енергоефективність – в творчості дітей»;
 • «Відходам – друге життя» з незалежними оцінюванням відвідувачами виставки та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців призових місць (І, ІІ, ІІІ місце).

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) під час якого будуть здійснені:

 • презентації кращого досвіду українських та місцевих виробників енерго-ефективного обладнання;
 • презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів;
 • спеціалізовані інвестиційні презентації «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження),
 • а також: – конкурс-тренінг «Енергоефективний ребус (головоломка)»;
 • конкурс-тренінг «Енергоефективний брейн-ринг»;
 • інтерактивний конкурс-тренінг щодо проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення з енергоефективності у зв’язку з підвищенням тарифів та реалізацією заходів в рамках відповідних Державних програм підтримки енергоефективних проектів з подальшим нагородженням переможців конкурсів грамотами та цінними подарунками.

Започатковується проект «Бліц-Енерго-Інформ» (в рамках форуму), яким передбачається демонстрація відеоматеріалів із практичного застосування сучасних енергоефективних технологій, обладнання тощо (на 1 – до 3 хв. за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів заходів).

Після офіційного відкриття Виставки та Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та ПАТ АБ «Укргазбанк» (керівником банку) заплановано підписання Меморандуму про співпрацю у сфері енергозбереження та енерго-ефетивності.

Крім того, головою РОДА, головою РОР, Рівненським міським головою за участю представників місцевих ЗМІ буде проведено огляд і ознайомлення з реалізованими енергоефективними проектами на об’єктах м. Рівне. За окремим графіком огляд і ознайомлення з цими проектами 07-08.09.2017 заплановано здійснити представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Рівненщини та гостями заходів.