Роз’яснення щодо ситуації в теплопостачальній сфері міста

imagesЗвертаємо вашу увагу на розподіл сфер відповідальності у процесі централізованого теплопостачання житлового сектору Рівного.

Зокрема, ідеться про виконання договірних зобов’язань з подачі теплоносія та обслуговування внутрішньобудинкової мережі.

Наголошуємо: ТОВ Рівнетеплоенерго відповідає за розподіл теплоносія до кожної квартири лише у трьох будинках міста, котрі уклали з нашою компанією договори на обслуговування внутрішньобудинкової мережі.

У решті будинків Рівного ТОВ Рівнетеплоенерго відповідає за подачу теплоносія ВИКЛЮЧНО до лічильника обліку тепла на вводі у  будинок.

Важливо розуміти, що при цьому ОСББ, ЖКП чи управлінські компанії отримують від мешканців будинків платню за обслуговування внутрішньобудинкової системи.

І, відповідно, зобов’язані привести ці системи до такого стану, який дозволяє рівномірний і стабільний розподіл тепла до кожної оселі. На жаль, дуже часто гроші ними регулярно збираються, а відповідальність за відсутність тепла вони намагаються скинути на нашу компанію.

При цьому, вкотре наголошуємо:

ТОВ Рівнетеплоенерго отримує зі споживачів кошти лише за фактично спожите тепло, виключно за показниками загальнобудинкового лічильника.

Будь-які інші версії – лише плітки і маніпуляції.

Шановні депутати!

Звертаємося до вас, як до представників інтересів рівнян із проханням сприяти донесенню до мешканців об’єктивної інформації, а також застосувати депутатські засоби впливу щодо голів ОСББ, ЖКП, управлінських компаній заради виконання ними покладених і оплачених споживачами функцій та максимально оперативної стабілізації ситуації із теплопостачанням у Рівному.