Робоча нарада: щиро, цікаво, якісно

IMG_391127 жовтня у конференц-залі ТОВ «Рівнетеплоенерго» відбулася робоча нарада щодо проблемних питань в економічній діяльності підприємств та при розгляді окупності заходів зі скорочення споживання природного газу та їх реалізації. Організатор заходу – Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації.

Серед запрошених були присутні представники теплогенеруючих  (транспортувальних та постачальних) підприємств Рівненської області, керівники енергосервісних організацій та підприємств-виробників енергоефективного обладнання і устаткування, представники підприємств паливно-енергетичного комплексу області, представники контрольних та правоохоронних органів. Загалом близько 50 осіб.

Робоча нарада відбулася під головуванням Валерія Петровича Гуза – заступника директора, начальника відділу економічної діяльності Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської облдержадміністрації.

IMG_3917

Слова вдячності лунали на адресу головуючого Гуза В.П. за організацію та вдале планування заходу, актуальність порушеної тематики, підготовку надзвичайно цікавих і креативних завдань конкурсів-тренінгів, за небайдужість та підтримку, бажання вислухати і допомогти, надання фахових порад, а також неймовірне почуття гумору.

Адже у неймовірно дружній і невимушеній атмосфері робочої наради вдалося порушити і обговорити чимало актуальних питань, зокрема:

  • Споживання газу теплогенеруючими підприємствами з ресурсів НАК «Нафтогаз України» (проблеми та ризики).
  • Стале газозабезпечення магістральними газопроводами.
  • Подання звітностей та відомостей.
  • Дотримання конкурентного законодавства на ринку ЖКП.
  • Тарифоутворення: зміни до законодавства; типові порушення при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів; порядок розрахунку середньозважених тарифів на теплову енергію.
  • Зміни в податковому законодавстві.
  • Вимоги чинного законодавства у сфері метрології та теплоенергетики.
  • Проблемні питання суб’єктів теплопостачання та шляхи їх вирішення.
  • Зміни до законодавства щодо провадження ліцензованої господарської діяльності у сфері теплопостачання.
  • Скорочення споживання природного газу за рахунок реалізації енергоефективних заходів (досвід та проблеми).

Особливо приємно, що за результатами незалежного оцінювання усіх проведених конкурсів-тренінгів бронзу (серед близько 50 учасників!) виборов представник ТОВ «Рівнетеплоенерго» – начальник планово-економічного відділу Бляхарчук Андрій Володимирович. Вітаємо з перемогою і пишаємося своїми кадрами!