Пропозиція!!! Обслуговування внутрішньобункових мереж багатоквартирних будинків

внутрішньобудинкові мережіДуже часто ми чуємо нарікання на холодні батареї. Люди скаржаться, що у них холодно, хоча у сусідів в цей час може бути тепло. Як правило, проблема у розбалансованості внутрішньобудинкових теплопостачальних мереж. А ці мережі перебувають на балансі утримувачів будинків, вони за них несуть відповідальність. «Рівнетеплоенерго» подає тепло до будинку, а як далі воно постачається до квартир, питання вже не до нас.
Звісно, споживачів мало цікавить ця «кухня». Кожен хоче, щоб у нього в квартирі було тепло.
Тому ми вирішили запропонувати об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків, житлово-комунальним підприємствам та управлінським компаніям обслуговувати внутрішньобудинкові системи опалення та гарячого водопостачання. Ми готові взяти на себе відповідальність за ці мережі, і зробити це на привабливих умовах. Вартість послуги складатиме 0,34 грн за 1 кв. м. на місяць. Тобто, мешканцям квартири площею 50 квадратних метрів вона коштуватиме 17 грн /місяць.
Що входить у цю суму?
регулювання систем центрального опалення;
усунення течі в трубопроводах;
огляд та технічне обслуговування запірної арматури;
очищення від накипу запірної арматури;
заміна прокладок у фланцевих з’єднаннях та усунення течі;
консервація та розконсервація системи центрального опалення та багато іншого.
Крім того, ми готові до аварійного обслуговування внутрішньобудинкових систем опалення. Зокрема, усувати пориви та розповітрювання систем теплопостачання.
Вартість цієї послуги складе 0,18 грн. за 1 кв.м. на місяць.
Якщо у вас є зустрічні пропозиції, надсилайте нам на пошту rivneteplo@gmail.com, або на нашу сторінку у Facebook.
Ми готові до діалогу, бо як і ви хочемо, щоб кожен рівнянин був з теплом
І головне: після укладення договору на обслуговування внутрішньобудинкової системи вся відповідальність за теплопостачання від котельні до батареї ляже на плечі нашого підприємства.

Звернення громадян, які готові заключити договір з підприємством: