Увага! Ощадбанк 2 дні не прийматиме комунальні та інші платежі

Businessman holding megaphone make loud noise.Isolated with white background.Звертаємо увагу споживачів ТОВ “Рівнетеплоенерго” на особливості роботи Ощадбанку 16-17 грудня 2017 року.

У суботу, 16 грудня, та неділю, 17 грудня, відділення Ощадбанку будуть працювати в режимі консультацій.

Комунальні та інші платежі можна буде здійснити в інформаційно-платіжних терміналах (ІПТ) та Ощад 24/7

У вказаний період 16-17 грудня 2017 операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. Кошти на карткових рахунках будуть доступні у звичайному режимі. Можливе часткове обмеження лише функціоналу онлайн-сервісів «Ощад 24/7» у  частині перегляду залишків по поточних, кредитних та депозитних рахунках та проведення операцій з ними.

Тому рекомендуємо запланувати проведення необхідних платежів чи переказів до 15 грудня (включно). З 18 грудня (понеділок) всі відділення Ощадбанку та система «Ощад 24/7» будуть працювати у стандартному режимі.

OshB-Logo_ua_New

Довідково. Ощадбанк переходить на новий План рахунків бухгалтерського обліку згідно з Постановою Національного банку України від 11 вересня 2017 року №89. Постанова передбачає зміну номерів клієнтських рахунків з метою впровадження нових міжнародних стандартів. Це забезпечить підвищення прозорості, надійності, безпеки банківської системи України загалом та якості послуг для клієнтів зокрема.

При виникненні додаткових питань слід звертатись до працівників Ощадбанку або в Контакт-центр за телефоном 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Джерело: Ощадбанк