ПРО ПОДАЧУ ТЕПЛА ПІД ЧАС ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

1666706028_1984fe6a3be6411c29ad_large
Ситуація в енергетиці країни вцілому і Рівного зокрема, м’яко кажучи – не проста. Це наслідок ракетних ударів росії по підстанціях та об’єктах енергетичної інфраструктури. Планові та аварійні відключення електропостачання проводяться з метою балансування енергосистеми. Це приносить не лише побутові незручності, а й напряму впливають на роботу котелень компанії «Рівнетеплоенерго». У випадку відключення електропостачання або суттєвого перепаду напруги, потрібно провести перезапуск всіх систем котельні. Цей процес займає близько години.
Однак навіть у випадку, якщо на котельні є електроенергія, це не гарантує доставку теплоносія до будинку. Відсутність електрики на теплових пунктах спричиняє ситуацію, коли котельня працює, теплоносій є, але немає можливості його транспортувати тепломережею на подавати до будинків. Наявність дизельгенеоаторів не вирішує повністю проблеми. Оскільки потрібно забезпечити генераторами всі 29 котелень та 84 центральних теплових пункти та індтвідуальні теплові пункти у 49 будинках.
Ми звернулись до «Рівнеобленерго» з питанням, чи є можливість під час відключень залишити підключеними до електропостачання котельні. Однак судячи з відповіді енергетиків, такої можливості немає технічно. В той же час у «Рівнеобленерго» запевнили, що візьмуть до уваги обставини ситуації що склалась та за можливості мінімізують відключення районів де знаходяться котельні. Ми розуміємо об’єктивні складності роботи енергетиків у цей непростий період. Тому у свою чергу працівники компанії «Рівнетеплоенерго» забезпечують комплекс заходів аби не допустити критичного зниження температури теплоносія. Щоб втримати тепломережу у робочому стані та запобігти розмерзанню системи чи необхідності зливати вода з тепломереж.
Також просимо голів ОСББ та працівників управляючих компаній не зливати теплоносій з внутрішньобудинкових систем. Це створює додаткове навантаження на тепломережі та котельні.
Ми всі маємо відповідально поставитись до ситуації, яка склалась внаслідок російських ракетних ударів. Попереду важкий зимовий період. Ми разом маємо вистояти та забезпечити надійний тил нашим збройним силам.
Разом переможемо!