Початок опалювального сезону 2016-2017 років

У зв’язку зі зниженням температури зовнішнього повітря та відповідно до розпорядження міського голови м. Рівне від 10.10.2015 № 884 ТОВ «Рівнетеплоенерго» розпочне опалювальний сезон 2016-2017 рр. 11 жовтня 2016 року.

Першочергово тепло отримають об’єкти соціальної сфери (дитячі садочки, школи, навчальні та медичні заклади) і поступово — решта споживачів товариства. Після цього впродовж кількох днів буде виконано обов’язкові режимно-налагоджувальні роботи.

Колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» просить рівнян з розумінням поставитися до тимчасової відсутності тепла, адже технічно неможливо одночасно й миттєво подати теплоносій до помешкань усіх споживачів.

Нарахування за послуги централізованого опалення для споживачів, які мешкають у житлових будинках, не обладнаних вузлами обліку теплової енергії, буде проведено з урахуванням фактичної дати отримання послуги.

Звертаємо Вашу увагу, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» є виконавцем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання (без використання внутрішньобудинкових систем). Товариство контролює та відповідає за якість теплоносія до межі розподілу балансової належності теплових мереж, зокрема до обрізу фундаменту житлового будинку або до запірної арматури в тепловій камері на відгалуженні до споживача.

Питання розподілу теплоносія по будинку належить до компетенції балансоутримувача (ЖКП, ОСББ, ЖБК тощо) та/або організації, яка обслуговує внутрішньобудинкові системи централізованого опалення та гарячого водопостачання житлового будинку.

Скан-копія розпорядження міського голови м. Рівне від 10.10.2015 № 884-р
Номери телефонів АДС

64-41-83, 62-97-69
(067) 432-80-50

Проблеми із опаленням чи гарячою водою?
У разі виникнення аварійних випадків чи поривів у житлових будинках телефонуйте за номерами - цілодобово