Про намір зміни тарифу 2024

29 Березня, 2024р.
 

Повідомлення про намір зміни тарифу

 

Для зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання ПП “Рівнетеплосервіс” подало до органу місцевого самоврядування заяви та розрахунки тарифів.

Плановані тарифи на виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії розраховані відповідно до статті 20 Закону “Про теплопостачання”, якою визначено, що тарифи на виробництво теплової енергії визначаються для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, як різниця між тарифом на теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.

У зв’язку із відсутністю у ПП “Рівнетелосервіс” можливості самостійно транспортувати теплову енергію, відповідно до укладеного з ТОВ “Рівнетеплоенерго“ договору на транспортування теплової енергії  від 01.11.2022 № 3087/4, та встановленого тарифу для ТОВ “Рівнетеплоенерго” на транспортування теплової енергії ПП “Рівнетеплосервіс” за категоріями споживачів, планові тарифи на транспортування теплової енергії ПП “Рівнетеплосервіс” визначені  на рівні тарифу для ТОВ “Рівнетеплоенерго”.

Плановані тарифи на постачання теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії розраховані відповідно до статті 20 Закону “Про теплопостачання”, якою визначено, що у разі відсутності для суб’єкта господарювання встановлених тарифів на постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів тарифи на постачання теплової енергії визначаються на рівні середньозважених тарифів на постачання теплової енергії.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема статті 10 Закону України “Про державне регулювання у сфері комунальних послуг”, статті 12 Закону України “Про ціни і ціноутворення” та статті 20 Закону України “Про теплопостачання”, визначено, що тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих планових витрат.

Обгрунтування щодо зміни тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання по ПП “Рівнетеплосервіс”

Відповідно до частини першої статті 1 Закону України від 29.07.2022 №2479-IX “Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання під час дії воєнного стану та подальшого відновлення їх функціонування” (зі змінами) нові встановлені тарифи не будуть застосовуватися до споживачів категорії “населення” протягом дії воєнного стану в Україні та шести місяців після місяця, в якому воєнний стан буде припинено або скасовано.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 10 календарних днів з 29.03.2024, включно в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ПП “Рівнетеплосервіс”, вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rts.rivne@gmail.com та Управління економіки міста за адресою: 33028, м. Рівне, вул. Поштова, 2, контактний телефон відділу тарифної політики 26-68-66, e-mail: uem@rv.uar.net.

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.