Працівники ТОВ «Рівнетеплоенерго» вивчали рецепти економії енергоресурсів

1000000000Ефективне господарювання неможливе без енергозбереження. Тим більше, в сучасних реаліях життя та за умов постійного зростання цін на енергоносії та паливно-мастильні матеріали. Тому для колективу ТОВ «Рівнетеплоенерго» пріоритетним є завдання впровадження енергоощадних заходів, вивчення останніх досягнень науки і техніки, новітніх технологій, систем і розробок, передового європейського досвіду тощо.

15.05.2019 делегація ТОВ «Рівнетеплоенерго» взяла участь у заходах в рамках  Міжнародної виставки опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки і басейнів «Аква-Терм Київ – 2019».

Спеціалісти товариства ознайомилися із сучасними, енергоефективними та екобезпечними рішеннями для опалення та гарячого водопостачання, надзвичайно особливу увагу зосередили на твердопаливних та піролізних котлах, теплових насосах, теплових лічильниках та інших варіантах економії.

Живе спілкування з колегами та безпосередньо з виробниками, вичерпні відповіді на актуальні питання, обмін досвідом тощо – усе це позитивні моменти участі в подібних заходах, що дозволяє наочно вивчити ринок, найновіші пропозиції та ефективніше планувати свою подальшу роботу.

До речі, «Аква-Терм Київ – 2019» входить до Топ-10 галузевих виставок Європи, вважається одним з найбільш ефективних інструментів впровадження ресурсозбереження у ЖКГ України. Для спеціалістів ТОВ «Рівнетеплоенерго» участь у заходах виставки абсолютно безкоштовна.