Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

open-talking-rte-thumb
Товариством з обмеженою відповідальністю “Рівнетеплоенерго” повідомляється, що ”01” вересня 2017 року о 1000  у приміщенні АДС (аварійно-диспетчерської служби) за адресою: м.Рівне, вул. Курчатова, 18-К, другий поверх, каб. 1 відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання розгляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для категорій споживачів “населення”, “бюджетні установи”, “інші споживачі» та “релігійні організації” відповідно до вимог постанови НКРЕКП від 24.03.2016 № 377 “Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води”.

Зауваження і пропозиції по суті питань, що пропонуються до відкритого обговорення (відкритого слухання), надсилаються електронною поштою на адресу ТОВ “Рівнетеплоенерго”: rivneteplo@gmail.com або засобами поштового зв’язку на адресу: вул.Д.Галицького, 27, м. Рівне, Україна, 33027. Зауваження та пропозиції приймаються з 18.08.2017 по 31.08.2017.

Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Обгрунтування щодо розгляду тарифів
Обгрунтування-щодо-коригування-тарифів-ТЕЦ
Тариф-ТЕЦ

Протокол відкритого обговорення (слухання)