Повідомлення про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)

open-talking-rte-thumbНа виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє, що 26 лютого 2018 року о 14.00 год. у приміщенні адміністрації за адресою: м. Рівне, вул. Данила Галицького, 27, четвертий поверх, конференц-зал, каб. 409, відбудеться відкрите обговорення (відкрите слухання) питання про коригування тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі», що надаються ТОВ «Рівнетеплоенерго».

Зауваження та пропозиції по суті питань, що пропонуються до відкритого обговорення (відкритого слухання), надсилаються електронною поштою на адресу ТОВ «Рівнетеплоенерго»: rivneteplo@gmail.com або засобами поштового зв’язку на адресу: вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, Україна, 33027. Зауваження та пропозиції приймаються до 23 лютого 2018 року включно. Для реєстрації зауважень та пропозицій просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Заявки для участі у відкритому обговоренні (відкритому слуханні) приймаються до 22 лютого 2018 року включно в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: ТОВ «Рівнетеплоенерго», вул. Д.Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com.

Обґрунтування щодо розгляду питання про коригування тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорій споживачів «бюджетні установи» та «інші споживачі», що надаються ТОВ «Рівнетеплоенерго»