Повідомлення про наміри

Договір, ручка, руки

ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на виробництво теплової енергії, яка виробляється на установці з використанням альтернативних джерел енергії для потреб населення.

Розмір тарифу на виробництво теплової енергії, що виробляється на установці з використанням альтернативних джерел енергії, яка знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Курчатова, 54 а, для потреб населення – 1023,47 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Тариф визначений відповідно до статті 20 Закону України «Про теплопостачання» та середньозважених тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, вироблену з використанням природного газу, для потреб населення по Рівненській області, розрахованих Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (далі – Агентство).

15.04.2017 набув чинності Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії» від 21.03.2017 № 1959-VIII. Законом передбачено, що тарифи  на виробництво теплової енергії для   потреб   населення   визначаються   для   суб’єктів господарювання,  що  здійснюють  виробництво  теплової  енергії на установках   з   використанням   альтернативних   джерел  енергії,  як  різниця  між  тарифом  на  теплову енергію (встановленого на рівні 90% середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу для потреб відповідної категорії споживачів) і  тарифами  на транспортування та постачання теплової енергії, визначених на рівні середньозважених тарифів.

Діючий тариф ТОВ «Рівнетеплоенерго» на теплову енергію, вироблену з природного газу, застосувати при розрахунку неможливо, оскільки не є виключно газовим, крім того є не структурованим тарифом. Тому розрахунок тарифу здійснено на підставі середньозважених тарифів на теплову енергію.

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України  щокварталу розраховує середньозважені тарифи та оприлюднює їх на офіційному сайті. За інформацією Агентства від 25.09.2017 у Рівненській області розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, транспортування та постачання теплової енергії для потреб населення:

Споживач Середньозважений тариф на теплову енергію,

розрахований Агентством

грн/Гкал (без ПДВ)

90%

від середньозважених тарифів

на теплову енергію

грн/Гкал (без ПДВ)

 

Середньозважені тарифи

 

Тариф на виробництво теплової енергії грн/Гкал (без ПДВ)

 

на транспортування грн/Гкал (без ПДВ) на постачання    грн/Гкал (без ПДВ)
Населення 1194,12 1074,71 48,22 3,02 1023,47

Зауваження та пропозиції приймаються до 04 грудня 2017 року за адресами:

  • ТОВ “Рівнетеплоенерго”, вул. Д. Галицького, 27, м. Рівне, 33027; e-mail: rivneteplo@gmail.com.
  • Відділ тарифної політики Управління економіки міста, вул. Поштова, 2, м. Рівне, 33028; e-mail: uem@rv.uar.net.
Рішення виконавчого комітету Рівненської міської ради від 07.12.2017 № 128 'Про встановлення ТОВ 'Рівнетеплоенерго' тарифу на виробництво теплової енергії