Обов’язковий перелік робіт із підготовки внутрішньобудинкових мереж до опалювального сезону

Без названия (2)

Перелік робіт, на які головам ОСББ, управляючих компаній та ЖКП виданий акт-припис інженера-інспектора теплової інспекції ТОВ “Рівнетеплоенерго”, відповідно до чинного законодавства України, на підставі положень «Правил підготовки  теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України №620/378 від 10.12.2008, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України за №1310/16001 від 31.12.2008., та «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України №71 від 14.02.2007, що зареєстровані в Міністерстві юстиції України за №197/13464 від 05.03.2007:

  1. 1. В місячний термін, але не пізніше травня, скласти та погодити з ТОВ «Рівнетеплоенерго» перелік заходів, необхідних для підготовки внутрішньобудинкової системи централізованого опалення вентиляції та гарячого водопостачання до експлуатації в наступному опалювальному періоді 2019-2020рр, у т.ч. графіки їх виконання, а саме:

– провести ремонтно-профілактичні роботи  устаткування тепловикористовувальних установок і внутрішньобудинкових систем, ревізію запірної та регулювальної арматури;

– виконати ремонтно-профілактичні роботи приладів обліку та регулювання теплової енергії, інших засобів вимірювальної техніки (термометрів, манометрів) та їх метрологічної повірки за необхідності;

– відновити теплову ізоляцію (у разі її відсутності);

– перевірити та відновити (за необхідності) герметизацію інженерних вводів;

– налагодити систему теплоспоживання та забезпечити налагодження гідравлічного балансу внутрішньо будинкової системи опалення;

– очистити підвальне приміщення від сміття та захаращення;

– перевірити стан освітлення підвальних приміщень та відновити його у разі необхідності.(Підстава: п.2 Розділу 8 «Правил підготовки  теплових господарств до опалювального періоду»).

  1. Провести весняний технічний огляд будівель і споруд. Результати огляду зазначити у відповідному журналі. (Підстава: п.3-4 Розділу 9 «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду»).
  2. Під час весняного технічного огляду ретельно перевірити стан   несучих  і  огороджувальних конструкцій та покрівлі на предмет виявлення можливих  пошкоджень, що виникли в результаті атмосферних та інших впливів;

визначити дефектні    місця,    що   потребують    тривалого спостереження;

визначити стан   і   впорядкувати    водостоки,    відмостки, зливоприймальники   та   системи   зливної   каналізації  житлових будинків,  де встановлені  розширювальні  баки  незалежних  систем опалення. (Підстава: п.5 Розділу 9 «Правил підготовки  теплових господарств до опалювального періоду»).

  1. Перевірити технічний стан конструктивних елементів будинків, провести скління вікон у під’їздах, ущільнення вікон, вхідних дверей та дверей на горищах (у разі необхідності), виконати дезінсекцію, дератизацію приміщень теплових пунктів та місць прокладання трубопроводів теплотехнічних систем, розташованих у підвалах житлових будинків та інше. (Підстава: „Правила утримання жилих будинків та прибудинкових територій”, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 17.05.2005 № 76).
  2. Після закінчення опалювального сезону здійснити гідропневматичне промивання системи опалення з використанням стисненого повітря. (Підстава: п.7.7.17 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж»).
  3. Перед початком опалювального сезону на всіх системах опалення здійснити гідравлічне випробовування на щільність та міцність. (Підстава: п.7.7.20 «Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж»).
  4. Скласти та підписати акт готовності до опалювального періоду який є невід’ємною частиною паспорта готовності до роботи в опалювальний період будинку. (Підстава: додаток № 4 Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду).
  5. До 15 вересня, після виконання ремонтно-профілактичних робіт, системи опалення заповнити хімічно-очищеною водою з тиском більше статичного на 0,5 кгс/см2 за попередним узгодженням з ТОВ «Рівнетеплоенерго», після вхідні засувки закрити.
  6. До 1 жовтня у повному обсязі закінчити планові роботи в системах опалення та ГВП.
  7. Додатково повідомляємо, що з 15 травня 2019 р. ТОВ «Рівнетеплоенерго» буде проводити гідравлічні випробування теплових мереж. З метою уникнення пошкоджень внутрішньобудинкових трубопроводів, необхідно виконати відключення системи опалення будівлі (приміщення) від тепломереж.

         Про виконання зазначених заходів по підготовці теплового господарства до опалювального періоду необхідно повідомити тепловій інспекції ТОВ “Рівнетеплоенерго” до 01 вересня 2019 р.

В разі невиконання вимог Правил, ТОВ «Рівнетеплоенерго» не буде мати юридичних підстав для складання актів готовності об’єкту до опалювального періоду 2019-2020 рр.