НОВІ ПРАВИЛА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛА І ГАРЯЧОЇ ВОДИ

1Кабінет міністрів України вніс низку змін до правил та типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води, які удосконалюють порядок отримання споживачами послуги. Прийняті спрямовані на забезпечення рівних умов отримання послуг зі споживачами як у багатоквартирних будинках, так і індивідуальних (садибних) житлових будинків.
Найбільше зміни торкнулися регулювання договірних відносин зі споживачами. Задля забезпечення прав усіх категорій споживачів, для тих, які не обрали жодну форму договору з виконавцем послуги, запроваджено публічний договір приєднання.
Публічні договори приєднання з індивідуальними споживачами у багатоквартирному будинку вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування їх текстів на сайті органу місцевого самоврядування або виконавця послуг, співвласники багатоквартирного будинку не уклали інший договір з виконавцем комунальних послуг. Із власником індивідуального будинку такий договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору він не відмовився від послуги.
Для переходу на нові договори чинним споживачам не потрібно надавати жодної додаткової інформації або робити щось додатково.
Більше інформації можете знайти на офіційному сайті Кабінету міністрів України: https://www.kmu.gov.ua/…/uryad-onoviv-pravila-nadannya…