НКРЕКП повідомляє про перенесення дати проведення відкритого обговорення

Maintain-a-Battery-Powered-Quartz-Wall-Clock-Step-16-Version-2Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, повідомляє, що у зв’язку із запланованим проведенням 1 лютого 2018 року засідання НКРЕКП у формі відкритого слухання за адресою: м. Київ, вул. Смоленська, 19, кім. 123 (конференц-зал), відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «Рівнетеплоенерго» відбудеться 2 лютого 2018 року о 10.00 год. в приміщенні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за адресою: 03057, м. Київ, вул. Смоленська, 19, каб. 214.

Проект постанови НКРЕКП, разом з обґрунтовувальними матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет за посиланням http://www.nerc.gov.ua/?id=30048.

Джерело: НКРЕКП

Доповнено 05.02.2018: Протокол відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії ТОВ «Рівнетеплоенерго»

Джерело: НКРЕКП