Небайдужі працівники-благодійники ТОВ «Рівнетеплоенерго» долучилися до здійснення великої мрії маленької Аміни

Дитячі мрії повинні неодмінно збуватися. Тим більше напередодні дня Святого Миколая обов’язково повинно відбутися диво.

Саме тому колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» охоче долучився до участі в благодійній ініціативі «Коли є мама»,  присвяченій маленькій дівчинці-сироті Аміні Михальчук, влаштованій Рівненським тижневиком «Сім Днів».

Журналісти підслухали прохання до святого Миколая маленької рівнянки Аміни Михальчук, мама якої померла, коли їй було всього рік і три місяці. І вирішили будь-що сповнити дитячу мрію, тому випустили номер газети збільшеним тиражем, який поширили серед благодійників по 3 гривні, тобто на 75 копійок дорожче, ніж газета зазвичай продається в кіосках. Додаткові гроші буде використано на подарунок, який дівчинка-сирота попросила у святого Миколая.

amina2Сьогодні Аміні 2 роки 9 місяців. Вона живе зі своєю бабусею. Єлизавета Миколаївна завжди поряд. Вона дуже любить свою внучку і намагається зробити для неї все можливе й неможливе. Та можливості бабусі – не безмежні. На одяг і харчі їй грошей вистачає, а на іграшки – ні. А в маленької Аміни є особливе бажання. Вона просить у Миколая гарний, великий візочок для ляльки. Тільки-но бабуся піде з дівчинкою погуляти, як внучка тягне її до вітрини магазину і весь час показує саме на цю омріяну іграшку.

Дівчинка ще дуже маленька, вона щиро вірить у диво. І так уже просить у святого благодійника про свою мрію, що бабуся пообіцяла: святий Миколай обов’язково виконає її бажання й принесе омріяний подарунок, а ми з вами допоможемо їм у цьому.

До речі, адресу дівчинки, яка чекає на подарунок від Миколая, підказали у Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Небайдужі працівники-благодійники товариства придбали 200 примірників особливого випуску газети «Сім днів» за суму 1535 грн. Усі зібрані кошти передано редакції газети для реалізації мрії Аміни Михальчук.

Робити добрі справи завжди приємно і їх творці неодмінно будуть винагородженні сторицею!

mykolaj