Коли котельні у Рівному зможуть генерувати 80% опалення з альтернативних

274491859_5427890050573541_6437221442774587482_n

При цьому мільйони гривень залишатимуться в області
Рівне можна перевести на альтернативне паливо. За рік-два 80% міста можна опалювати щепою, каже директор Рівнетеплоенерго Олександр Ющук.

Буквально перед війною тепловики вводили в експлуатацію котельню на вулиці Макарова, яка працює на альтернативному паливі й економить до 15% газу. Але планів у підприємства значно більше, каже Олександр Ющук:

Наше підприємство робить ставку на залучення альтернативних технологій. В перспективах підприємства розробляють проєкти, вони уже фактично на фінальній стадії.

Ми хочемо замістити 70-80% теплової генерації та альтернативне паливо, шляхом будівництва ще котелень, аналогічних тій, що на Макарова, але трошки більшої потужності, на котельнях на Будівельників та Князя Володимира.

Йдеться зокрема про 500-600 мільйонів гривень за опалювальний сезон зекономлених на оплаті газу, які фактично залишаться в місті та області.

Адже як альтернативне паливо – тепловики будуть використовувати щепу місцевого виробництва.

Рік-два, реалізація проєкту по будівництву котелень на Князя Володимира та Будівельників і до 80% ми можемо закрити альтернативним паливом.

Окрім енергетичної незалежності це дозволить стримати стрімке зростання, економічним шляхом, вартості зростання житлово-комунальних послуг, в плані теплопостачання.

Але до початку опалювального сезону, як би не хотіли, навряд чи ми зможемо ввести в експлуатацію додаткові потужності, які б могли суттєво вплинути на ситуацію у Рівному.

Нагадаємо, на сьогодні у Рівному фактично є 6 котелень, які вже працюють на альтернативному паливі.

Наразі з економічних причин запускати гаряче водопостачання навіть у тих будинках, де є технічна можливість – тепловики не будуть.

Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: https://radiotrek.rv.ua/news/koli-kotelni-u-rivnomu-zmozhut-generuvati-80-opalennya-z-alternativnih-dzherel_290563.html?fbclid=IwAR3BSVRJnMogvsvY1XBp9DYnvphFbA3JSlWi7zTOm5PSE5_5iNTZSKLt424