IV Міжнародна спеціалізована виставка “СУЧАСНІСТЬ. ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. ТЕХНОЛОГІЇ. (СЕТ-2018)”

СЕТ 2018

Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження ІV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2018)»

ТОВ «Рівнетеплоенерго» повідомляє про те, що Рівненською обласною державною адміністрацією та Рівненською обласною радою на виконання розпорядження голови ОДА від 13.03.2018 № 166 «Про Комплексну програму енергоефективності Рівненської області на 2018-2025 роки», відповідного рішення обласної ради від 16.03.2018 та пункту 4 Плану заходів щодо виконання регіональних та місцевих програм підвищення енергоефективності, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.07.2017 № 669-р, за підтримки Інституту технічної теплофізики НАНУ, Національного технічного університету України «КПІ» ім. І. Сікорського (Інститут енергозбереження та енергоменеджменту), Держенергоефективності та Мінрегіону 14-15.06.2018 року буде проведений Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.
Форум для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб’єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться в приміщенні ТОВ «Рівнетеплоенерго» (м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через «Службовий вхід» («Чорний вхід»).

В рамках цього заходу 14-15 червня 2018 року буде працювати ІV Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2018)» (урочисте відкриття виставки відбудеться 14.06.2018 о 09 30 год. за центральним входом до виставкової площі ТОВ «Рівнетеплоенерго», м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27).

В рамках виставки відбудуться такі заходи:

а) незалежне оцінювання учасниками виставки експонентів в трьох категоріях, а саме:
«Краще оформлення виставкового стенду»;
– «Корисність. Доступність. Актуальність»;
– «Краща презентація «Якість обслуговування під час заходу»
з подальшим відзначенням грамотами та цінними подарунками;
б) демонстрація «Visual real project» (за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів Виставки та Форуму).
Будуть проведені підсумки таких обласних конкурсів дитячої творчості:
«Енергозбереження – очима дітей»;
– «Енергоефективність – в творчості дітей»;
– «Відходам – друге життя» з незалежними оцінюванням відвідувачами виставки та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців призових місць (І, ІІ, ІІІ місце).
Започатковується обласний фотоконкурс «Енергоефективне місто (район, масив, будинок тощо)» з незалежними оцінюванням та подальшим нагородженням грамотами та цінними подарунками переможців призових місць (І, ІІ, ІІІ місце).
Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження (актова зала, 4 пов., вул. Д.Галицького, 27) під час якого будуть здійснені:
– презентації сучасних енерго-, ресурсозберігаючих технологій, обладнання та матеріалів та кращого досвіду українських та місцевих виробників енергоефективного обладнання;
– спеціалізовані інвестиційні презентації наукових розробок в рамках проекту «Наука-технологія-виробництво» (виключно українського походження),
а також: – конкурс-тренінг «Енергоефективний ребус (головоломка)»;

Енергоефективний крокодил»;
– «Несподіване джерело енергії»
з подальшим нагородженням переможців конкурсів грамотами та цінними подарунками.
Будуть відображені презентації в рамках проекту «Бліц-Енерго-Інформ» (під час Форуму), яким передбачається демонстрація відеоматеріалів із практичного застосування сучасних енергоефективних технологій, обладнання тощо (на 1 – до 3 хв. за окремим сценарієм для партнерів та спонсорів заходів).
Після офіційного відкриття Виставки та Форуму між Рівненською ОДА (головою ОДА) та Інститутом енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут», Національним університетом водного господарства та природокористування заплановано підписання Меморандумів про співпрацю у сфері енергозбереження та енергоефективності.