Чарівне слово “Дякую”

Dyakuyu-9-1024x683Світова спільнота з ініціативи ООН та ЮНЕСКО щороку 11 січня відзначає день «слів вдячності». Звичайно, для кожної країни ці слова звучать по-різному, але їх суть від цього не змінюється: вони дозволяють символічно повернути людині зроблене нею добро. Ми часто говоримо їх не задумуючись, механічно, за звичкою, але суть їх від цього не втрачається. Запровадили таку дату невипадково, аби нагадати людям про можливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність, а слово “Дякую” чи не одне з найбільш уживаних. На перший погляд здається, що значення цього слова дуже просте, однак з іншого боку, дуже часто ми забуваємо про це «чарівне» слово. «Дякую» не даремно займає таке визначне місце в колі «чарівних» слів. Здавалося б п’ять літер, але їх поєднання здатне виражати зичливість та повагу. Утім у дорослому віці використовують його рідше, зазвичай автоматично, як прояв ввічливості, а часто у шаленому темпі життя немає часу для таких слів.
Однак не варто забувати, що слова вдячності мають особливі магічні властивості. Найголовніше, щоб “дякую” йшло від щирого серця.
Колектив ТОВ «Рівнетеплоенерго» від щирого серця дякує своїм споживачам за своєчасні і повні розрахунки! Ми переконані, що Ви платите не тому, що у Вас є зайві гроші, а тому, що у Вас є сумління і розуміння того, що за спожите треба платити.
Саме завдяки Вашій підтримці нам вдалося успішно підготуватися та вчасно розпочати опалювальний сезон 2022-2023 рр., ми продовжуємо працювати і забезпечувати рівнян послугами теплостачання та гарячого водопостачання. Ваша підтримка для нас надзвичайно важлива. Насправді від кожного споживача залежить більше, ніж він думає!
Також дякуємо Вам за активне відвідування нашого офіційного сайту, використання його можливостей, за Ваші слушні побажання і пропозиції, які дозволяють удосконалювати нашу роботу. Запевняємо, що й надалі працюватимемо для Вас.
ДЯКУЄМО!!!