Реагуємо на звернення споживачів. Рівнетеплоенерго провело перевірку неналежного теплопостачання

battery_touchingПрацівниками ТОВ «Рівнетеплоенерго» проведено перевірку фактів неналежного теплопостачання за зверненнями споживачів, які надійшли 27.11.2015 на адресу ТОВ «Радіо Трек».

Ускладнило детальний розгляд звернень відсутність фактичних адрес заявників (вказано було лише вулицю і номер будинку), а також неможливість будь-якого зв’язку із заявниками для обстеження власне їх помешкань. Саме тому було проведено вибіркове обстеження температурних режимів мешканців тих квартир із переліку житлових будинків, куди можна було потрапити на момент перевірки.

За результатами обстеження встановлено:

житловий будинок за № 13 на вул. Кавказькій:

Квартира № 9 температура повітря у всіх житлових приміщеннях +20°С;

Квартира № 36 температура повітря в житлових приміщеннях +22-23°С;

житловий будинок за № 19 на вул. Гагаріна:

Квартира № 4 температура повітря у всіх житлових приміщеннях +19-21°С;

Квартира № 63 температура повітря в житлових приміщеннях +18-20°С;

житловий будинок за № 28 на вул. С.Бандери:

Квартира № 10 температура повітря у всіх житлових приміщеннях +20°С;

Квартира № 31 температура повітря в житлових приміщеннях +19-20°С;

житловий будинок № 17 на проспекті Миру:

факти неналежного теплопостачання частково підтверджено (першого та другого поверхів І під’їзду) та встановлено причини. Ускладнило проведення комплексного обстеження розміщення на першому поверсі будинку нежитлових офісних приміщень, оскільки доступ працівників ТОВ «Рівнетеплоенерго» до інженерних мереж теплопостачання, що проходять через дані приміщення, обмежений, адже потрібен був час для отримання відповідних дозволів та погодження дати і часу обстеження.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» ліквідовано причини розбалансування роботи внутрішньобудинкової системи опалення у нежитлових приміщеннях, розташованих на першому поверсі. Станом на 02.12.2015 відновлено належне теплопостачання мешканців житлового будинку № 17 на проспекті Миру в м. Рівному.

Примітка. Під час перевірки вказаних вище житлових будинків виявлено факти самовільного втручання споживачів у внутрішньобудинкові системи опалення, зокрема самовільно демонтовано перемички перед нагрівальними приладами, що призводить до температурних перепадів у помешканнях між верхніми і нижніми поверхами та відповідно спричиняє скарги на неналежне теплопостачання.

scheme

Шановні споживачі! З метою оперативного розгляду та реагування на Ваші зауваження щодо якості послуг теплопостачання чи гарячого водопостачання просимо діяти наступним чином:

  1. Звернутися до цілодобової аварійно-диспетчерської служби ТОВ «Рівнетеплоенерго» за телефонами 23-52-94, 62-97-69, (067) 432-80-50. До речі, сучасні засоби дозволяють фіксувати всі вхідні дзвінки і розмови.
  1. Забезпечити доступ працівників ТОВ «Рівнетеплоенерго» для проведення обстеження температурного режиму свого помешкання. Наші фахівці, виїхавши на місце, у разі встановлення факту відхилення температури від нормативних показників, складуть відповідний акт-претензію, згідно з яким буде проведено перерахунок платежів.