БОРГИ ЗА ТЕПЛО СТЯГУЮТЬ ЧЕРЕЗ СУД!

Суд
Якщо ви не сплачуєте за спожите тепло, то не дивуйтесь, якщо отримаєте позов до суду. На сьогодні клієнти винні за спожите тепло більше 170 мільйонів гривень. Звісно, серед боржників є ті, кому складно відразу заплатили за тепло і люди платять поступово. Зазвичай закриваючи борг до початку нового опалювального сезону. «Рівнетеплоенерго» з розумінням ставиться до таких ситуацій.
Однак є споживачі, які систематично не платять за постачання теплової енергії. З такими клієнтами юристи компанії вирішують справи в суді.
За п’ять місяців цього року було подано 695 позовів щодо стягнення боргів зі злісних неплатників. На суму близько 50 мільйонів гривень. Вже задоволено майже двісті позовів на загальну суму 8 мільйонів 28 тисяч гривень.
Нагадаємо, що за рішенням суду, на боржника можуть чекати додаткові санкції, які передбачають в тому числі заборону виїзду за кордон, до повного погашення боргу.
Звертаємось до наших клієнтів-боржників: сплачуйте своєчасно за спожите тепло. Це дасть можливість ефективно підготуватись до наступного опалювального сезону, своєчасно і ефективно подавати тепло в оселі. А головне, позбавить вас і нас неприємних моментів та незручностей.