Бонуси сумлінним платникам ТОВ “Рівнетеплоенерго”

fallout-thumbs-up

Своїх зразкових платників ТОВ “Рівнетеплоенерго” заохочує першочерговим встановленням будинкових лічильників тепла. На сьогодні в багатоповерхових житлових будинках Рівного встановлено рекордну їх кількість – 210 лічильників теплової енергії.

Для забезпечення 100% обліку теплової енергії, необхідно облаштувати лічильниками тепла ще близько 180 житлових будинків за рахунок коштів інвестиційної програми.

Фінансування цьогорічної інвестиційної програми товариства, погодженої рішенням сесії Рівненської міської ради № 195 від 25 лютого 2016 року, становить понад 19 мільйонів гривень. Окрім будинкових лічильників тепла, це ще й понад 1,5 км труб у двотрубному вимірі, а також модернізація котелень і теплопунктів.

ТОВ «Рівнетеплоенерго» спільно з міською радою поставили амбітну мету – 100-відсотковий облік. Однак остаточні обсяги реалізації інвестиційної програми залежатимуть від платіжної дисципліни споживачів – їхніх своєчасних і повних розрахунків за отримані послуги. Отож від сплати мешканцями будинку накопичених боргів залежить і черговість влаштування вузлів обліку теплової енергії.