В цьому місяці святкують свій День Народження:

Іменинник Посада Підрозділ
01.09
Гаврилюк Леонід Валентинович
Начальник зміниДільниця 7Кн. Володимира,71
01.09
Теологов Сергій Валентинович
Слюсар-ремонтникАДС
01.09
Ніверук Наталія Сергіївна
Апаратник хімводоочищенняХімслужба
02.09
Звіздецький Сергій Євгенійович
Електрослюсар з рем. та обсл.автом.та засоб.вим. еСлужба ЗВТ та метрологічного забезпечення
02.09
Юхимчук Наталія Миколаївна
Оператор котельніДільниця 2Ст.Бандери.30-Б
02.09
Кухарук Руслан Петрович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 1Відінська.21а
02.09
Стецюк Ігор Васильович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 2Чорновола,74-В
03.09
Молодоженя Олег Миколайович
Старший оператор котельніДільниця 7Кн. Володимира,71
04.09
Конончук Василь Володимирович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 5Будівельників, 2-А
05.09
Крупеня Андрій Васильович
Провідний інженер-програмістАУПВідділ АСУВ
06.09
Прокопчук Володимир Саветійович
ВодійТранспортная служба
06.09
Ткачук Степан Захарович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
06.09
Токарчук Сергій Петрович
Слюсар з ремонту устаткування теплових мережДільниця 1Київська.6а
06.09
Редько Руслан Васильович
Слюсар з ремонту устаткування теплових мережДільниця 2Кременецька.2а
06.09
Булавська Наталія Борисівна
Оператор котельніДільниця 2Ст.Бандери.30-Б
06.09
Зінчук Антон Миколайович
Слюсар з контрольно-вимірювальних прилад. та автомЦех КВПіА
07.09
Дубровін Андрій Вікторович
Начальник зміниДільниця 7Кн. Володимира,71
07.09
Бабенко Тетяна Антонівна
МалярРемонтно-будівельна дільниця
07.09
Волчук Руслана Андріївна
Оператор котельніДільниця 1Березовського 20
08.09
Савкунов Сергій Дмитрович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 4Макарова, 41
08.09
Островський Василь Миколайович
МайстерДільниця 2ІТП д, 2
08.09
Заброцький Олександр Олександрович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 3Соборна,225-К
08.09
Українець Андрій Вікторович
Начальник цеху газового обладнанняЦех газового обладнання
09.09
Гонтар Марія Володимирівна
Оператор котельніДільниця 3Жукова, 22
09.09
Герасимчук Сергій Олексійович
Слюсар з ремонту технологічних установокДільниця 5Гагаріна,17
10.09
Топчій Олена Олегівна
Оператор котельніДільниця 7Кн. Володимира,71
10.09
Косинська Світлана Петрівна
Інспектор з розрахунківАУПАУП
10.09
Куліш Наталія Сергіївна
Оператор котельніДільниця 2Чорновола,74-В
11.09
Кондоус Володимир Ростиславович
Оператор котельніДільниця 7Кн. Володимира,71
11.09
Крук Олег Леонідович
Слюсар з ремонту технологічних установокДільниця 5Будівельників, 8
11.09
Сидорук Ольга Анатоліївна
БухгалтерАУПБухгалтерія
11.09
Горецький Віктор Михайлович
Слюсар з контрольно-вимірювальних прилад. та автомЦех КВПіА
11.09
Григорчук Руслан Іванович
Слюсар-сантехникДільниця 6Набережна,8
12.09
Ключук Володимир Андрійович
Слюсар з контрольно-вимірювальних прилад. та автомЦех КВПіА
12.09
Вижицький Микола Васильович
ЕлектрогазозварникДільниця 2Мірющенка,41в
13.09
Прохор Віктор Дмитрович
Оператор теплового пунктаДільниця 5Будівельників, 2-А
13.09
Солдаткін Дмитро Вікторович
Старший майстерСлужба ЗВТ та метрологічного забезпечення
13.09
Процюк Олександр Сергійович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
13.09
Кравчук Василь Петрович
Начальник котельніДільниця 1ІТП д, 1
14.09
Григорук Ростислав Володимирович
Начальник дільниціДільниця 4ІТП д, 4
14.09
Гурін Анатолій Денисович
Слюсар з ремонту технологічних установокДільниця 5Будівельників, 8
14.09
Дем`янович Володимир Іванович
ІнженерАУПОрганіз.-комерц. служба
14.09
Теологова Лариса Леонідівна
Інспектор з кадрівАУПВідділ кадрів
14.09
Левчук Богдан Васильович
Слюсар з ремонту технологічних установокДільниця 1Березовського 20
14.09
Мальчевський Василь Володимирович
Слюсар з ремонту устаткування теплових мережДільниця 3Жукова, 22
15.09
Швидюк Валерій Леонідович
ВодійТранспортная служба
15.09
Цаковський Роман Леонідович
МайстерДільниця 3ІТП д,3
16.09
Янчук Олександр Михайлович
ВодійТранспортная служба
17.09
Бистрякова Наталія Мефодіївна
Оператор котельніДільниця 5Будівельників, 2-А
17.09
Малашта Едуард Олегович
Начальник котельніДільниця 6ІТП д.6
17.09
Кравчук Любов Олексіївна
Оператор котельніДільниця 1Відінська.21а
18.09
Голоюх Ганна Олександрівна
Оператор котельніДільниця 7Кн. Володимира,71
18.09
Репіцька Валентина Юріївна
Апаратник хімводоочищенняХімслужба
19.09
Кузьмич Володимир Євстафович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 3Жукова, 22
19.09
Сокол Василь Федорович
Машиніст крана автомобільного (на шасі)Транспортная служба
19.09
Радовенчик Олександра Валентинівна
Оператор котельніДільниця 1Відінська.21а
19.09
Бунечко Олег Володимирович
Інженер-інспектор теплової інспекціїТеплова інспекція
20.09
Коржик Анатолій Андрійович
Слюсар-сантехникДільниця 5Будівельників, 2-А
20.09
Морозова Людмила Аркадіївна
Оператор котельніДільниця 6Набережна,8
21.09
Плотка Володимир Іванович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
22.09
Вознюк Лариса Василівна
Начальник відділу абоненська службаАбонентська служба
22.09
Боровець Олександр Мефодійович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
22.09
Кривоша Анатолій Костянтинович
Слюсар з ремонту устаткування теплових мережДільниця 6Міцкевича, 34
23.09
Оніщук Віктор Віталійович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
23.09
Рацун Василь Сергійович
ВодійТранспортная служба
23.09
Шевчук Богдан Леонідович
Оператор теплового пунктаДільниця 2Чорновола,74-В
23.09
Тимошицька Катерина Валеріївна
Контролер теплового господарстваАбонентська служба
23.09
Шаргородський Анатолій Валерійович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
23.09
Ярощук Олег Олександрович
ЕлектрогазозварникДільниця 4Макарова, 41
24.09
Черниш Тетяна Іванівна
Оператор котельніДільниця 3Жукова, 22
24.09
Лісовський Сергій Петрович
Слюсар з контрольно-вимірювальних прилад. та автомЦех КВПіА
25.09
Космачук Тетяна Володимирівна
Оператор котельніДільниця 2Чорновола,74-В
25.09
Островська Любов Василівна
МайстерХімслужба
25.09
Шевчук Василь Михайлович
Слюсар з ремонту устаткування теплових мережДільниця 5Будівельників, 2-А
25.09
Кравчук Іван Григорович
Машиніст парових турбінДільниця 7Кн. Володимира,71
26.09
Богачук Іван Іванович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
26.09
Войтюк Степан Васильович
Машиніст екскаватораТранспортная служба
26.09
Новак Тамара Степанівна
Апаратник хімводоочищенняХімслужба
26.09
Процик Марія Григорівна
Оператор теплового пунктаДільниця 4Макарова, 41
26.09
Гуменюк Наталія Вікторівна
Інженер з технічного наглядуВиробнича лабораторія
27.09
Мельник Валерій Ігорович
ВодійТранспортная служба
27.09
Ширко Олександр Борисович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
27.09
Безручко Світлана Борисівна
Оператор теплового пунктаДільниця 4Сошенка, 5-Б
27.09
Боровик Олег Сергійович
Слюсар з ремонту устаткування котел. та пилоп.цех.Дільниця 616 Липня, 19
28.09
Колобова Алла Василівна
Провідний інженер-програмістАбонентська служба
28.09
Задоя Володимир Павлович
Старший машиніст турбінного відділенняДільниця 7Кн. Володимира,71
28.09
Ілюк Володимир Євстафійович
ЕлектрогазозварникАДС
28.09
Лашкевич Петро Петрович
Слюсар з ремонту технологічних установокДільниця 2Мірющенка,41в
29.09
Сабодаш Віктор Іванович
Слюсар з контр.-вимірюв. прилад. та автом. /ІТП /Цех КВПіА
29.09
Мазурець Анатолій Миколайович
Слюсар-електрик з ремонту електроустаткуванняЕлектроцех
29.09
Данилицька Надія Вікторівна
Прибиральник службових приміщеньРемонтно-будівельна дільниця
30.09
Гоч Степан Анатолійович
Старший машиніст турбінного відділенняДільниця 7Кн. Володимира,71
30.09
Ходновська Наталія Василівна
Апаратник хімводоочищенняХімслужба