Степан Коропецький відповів на запитання мешканців Рівного (ВІДЕО)

rivne_v_1110

Степан Коропецький, директор ТОВ «Рівнетеплоенерго», у редакції «Рівне вечірнє» відповідав на запитання рівнян, які користуються послугами централізованого теплопостачанням та гарячого водопостачанням.

Надійшло понад 30 запитань з різних кутків Рівного, що стосуються нових тарифів, побудинкових лічильників на гарячу воду, поетапного сплачування боргів, нарікань на затеплі/захолодні радіатори тощо.

Дякуємо усім споживачам, які висловили свої питання, за вашу небайдужість, активну громадську позицію та, звісно ж, цікаві та актуальні питання!

Запрошуємо до відвертого діалогу наступного разу!

Детальніше — на відео:

Джерело: Рівне вечірнє

Анонс (від 19.10.2017)

Днями директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький візьме участь у відеозустрічі в редакції «Рівне вечірнє» та відповість на запитання рівнян.

Враховуючи значну кількість питань, порушених під час минулої відеозустрічі, з метою забезпечення ефективної комунікації, раціонального використання відведеного часу, максимального отримання та вивчення питань, які турбують рівнян, їх систематизації та проведення необхідної перевірки, пропонуємо заздалегідь задати своє запитання директору ТОВ «Рівнетеплоенерго» у зручний для Вас спосіб:

Звертаємо Вашу увагу, що з метою детального вивчення порушених питань та зауважень до роботи підприємства щодо надання послуг централізованого опалення та/або гарячого водопостачання у попередні періоди, просимо обов’язково чітко зазначати адресу (назва вулиці, номер будинку, номер квартири), а також контактний телефон для можливості зв’язку та з’ясування додаткових питань (за необхідності). Відсутність обов’язкових даних унеможливить розгляд та вирішення порушених Вами  питань по суті.

Запрошуємо рівнян до відвертої розмови!!!