Степан Коропецький відповів на запитання мешканців Рівного (ВІДЕО)

rivne_v_1110

Степан Коропецький, директор ТОВ «Рівнетеплоенерго», у редакції «Рівне вечірнє» відповідав на запитання рівнян, які користуються послугами централізованого теплопостачанням та гарячого водопостачанням.

Надійшло понад 30 запитань з різних кутків Рівного, що стосуються нових тарифів, побудинкових лічильників на гарячу воду, поетапного сплачування боргів, нарікань на затеплі/захолодні радіатори тощо.

Дякуємо усім споживачам, які висловили свої питання, за вашу небайдужість, активну громадську позицію та, звісно ж, цікаві та актуальні питання!

Запрошуємо до відвертого діалогу наступного разу!

Детальніше — на відео:

Джерело: Рівне вечірнє

Анонс (від 19.10.2017)

Днями директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Степан Коропецький візьме участь у відеозустрічі в редакції «Рівне вечірнє» та відповість на запитання рівнян.

Враховуючи значну кількість питань, порушених під час минулої відеозустрічі, з метою забезпечення ефективної комунікації, раціонального використання відведеного часу, максимального отримання та вивчення питань, які турбують рівнян, їх систематизації та проведення необхідної перевірки, пропонуємо заздалегідь задати своє запитання директору ТОВ «Рівнетеплоенерго» у зручний для Вас спосіб:

Звертаємо Вашу увагу, що з метою детального вивчення порушених питань та зауважень до роботи підприємства щодо надання послуг централізованого опалення та/або гарячого водопостачання у попередні періоди, просимо обов’язково чітко зазначати адресу (назва вулиці, номер будинку, номер квартири), а також контактний телефон для можливості зв’язку та з’ясування додаткових питань (за необхідності). Відсутність обов’язкових даних унеможливить розгляд та вирішення порушених Вами  питань по суті.

Запрошуємо рівнян до відвертої розмови!!!

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧ!
Перед тим як розпочати обговорення — ознайомтесь, будь-ласка з правилами розміщення коментарів